Otsi

Kategooriad

Laura Esquivel - NAGU ŠOKOLAADI KEEDUVESI - Aegumatud armastuslood 11, EPL ja Varrak 2016

Laura Esquivel - NAGU ŠOKOLAADI KEEDUVESI - Aegumatud armastuslood 11, EPL ja Varrak 2016

Laura Esquivel - Nagu šokolaadi keeduvesi : Romaan kuuvihikutes toiduretseptide, armulugude ja kodurohtudega - Aegumatud armastuslood 11, EPL ja Varrak 2016

Rohkem infot


4,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Laura Esquivel
Pealkiri: Nagu šokolaadi keeduvesi : Romaan kuuvihikutes toiduretseptide, armulugude ja kodurohtudega
Kirjastus: Eesti Päevaleht ja Varrak
Sari: Aegumatud armastuslood, nr. 11
Tõlkija: Ilmar Seibe
Kujundaja, illustraator: Merike Tamm
Väljaandmise aeg: 2016
Formaat: ca 13x20 cm, 176 lk., pehme köide
Kaal: ca 300 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Romaani tegevus toimub 20. sajandi alguses Mehhiko revolutsiooni ajal ning selle peategelase Tita elus on maagia niisama loomulik nagu argiaskeldused. Raamat on jagatud kaheteistkümneks osaks, igal osal ühe kuu nimi ning iga osa algab ühe traditsioonilise Mehhiko roa retseptiga.

Raamatu pealkiri tuleneb Mehhiko kõnekeelsest väljendist, mis viitab hetkele, mil viha või kirge pole enam võimalik vaos hoida. Romaani idee sai autor omaenda perekonna loost ning mõte see kirja panna tuli talle siis, kui ta valmistas süüa ema ja vanaema retseptide järgi.

Romaani peategelane on raamatu alguses 15-aastane, aga pere noorima tütrena teab, et peab jääma vallaliseks ja hoolitsema ema eest. Ta on aga väga armunud ja saab oma armastust väljendada üksnes toiduvalmistamise kaudu. Nii suurel kirel on ka suur mõju ja seda saavad tunda kõik, kes tema tehtud roogi maitsevad.