Otsi

Kategooriad

Anna Selby ja Oona van den Berg - TERVISTAVAD TOIDUD - Maalehe Raamat 2001

Anna Selby ja Oona van den Berg - TERVISTAVAD TOIDUD - Maalehe Raamat 2001

Anna Selby ja Oona van den Berg - Tervistavad toidud : 25 ülitervislikku ja kõrge toiteväärtusega toiduainet - Maalehe Raamat 2001

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Anna Selby ja Oona van den Berg
Pealkiri: Tervistavad toidud : 25 ülitervislikku ja kõrge toiteväärtusega toiduainet
Kirjastus: Maalehe Raamat
Sari: -
Tõlkija: Ivi Smidt
Kujundaja, illustraator: -
Väljaandmise aeg: 2001
Formaat: ca 20x26 cm, 144 lk., pehme köide
Kaal: ca 550 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Meditsiin on tõestanud, et hea toit ja hea tervis on omavahel seotud. Toit töötab selle nimel, et me oleksime terved, ja ravib haigusi. Käesolev raamat aitab teil teha teadlikku valikut sellest, mida teie ja teie perekond peaks sööma, et oma tervist tugevdada.

25 tervistavat toiduainet on valitud selle järgi, millist kasu need toovad - näiteks banaanid reguleerivad närvistüsteemi ja alandavad kolesterooli, spinat aga vähendab südamehaiguste ja -rabanduste ohtu ning hoiab ära ja leevendab aneemiat.

Iga toiduaine juurest leiate maitsvate toitude retsepte, mis näitavad, kui lihtne on neid toiduaineid oma menüüsse lülitada.

Antakse seletusi 25 tähtsama tervistava toiduaine ja nende kasulikkuse kohta; õpetatakse, kuidas neid valida, säilitada ja kasutada.

Üle 50 tervisliku ja kõrge toiteväärtusega toidu, mille on säilinud kõik maitseomadused. Ulatuslik teave toiduainete gruppidest, tervist kahjustavatest toitudest, orgaanilise toidu austamisest ja sellest, kuidas toiduaineid kõige paremini ära kasutada.