Otsi

Kategooriad

Kaisa Masso - MINU PORTUGAL. IGATSEDES KADUNUD AEGA - Minu..., Petrone Print 2015

Kaisa Masso - MINU PORTUGAL. IGATSEDES KADUNUD AEGA - Minu..., Petrone Print 2015

Kaisa Masso - Minu Portugal : Igatsedes kadunud aega - Minu..., Petrone Print 2015

Rohkem infot


7,50 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Kaisa Masso
Pealkiri: Minu Portugal : Igatsedes kadunud aega
Kirjastus: Petrone Print
Sari: Minu...
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: -
Väljaandmise aeg: 2015
Formaat: ca 13x19 cm, 248 lk. + 32 lk. pilditahvleid, pehme köide
Kaal: ca 340 g
Seisukord: heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Ma elan Portugalis väga tagasihoidlikku elu, kuid see tähendab vabadust. Mul on kodu ülikaunis ja luguderikkas Lissabonis, mis üllatab mind igal sammul ka kaheksandal siin veedetud aastal. Ma teenin oma igapäevast leiba sellega, mis mulle kõige rohkem meeldib – õpetan lastele filmi ja muusikat.

Arusaamine, et olen siin õnnelik, ei saabunud suurejoonelise joovastuse, vaid tasase ja veidi argliku nendinguna. Peale kõige ilusa on see tähendanud ka näguripäevi, pisaraid, üksindust ja tohutut hirmude ületamist. Olen otsinud valgeid jõule Portugali mägedest, olnud seotud nii massiturismi kui ökokogukondadega, töötanud vabatahtlikuna Assoori saarte taludes ning praeguseks leidnud oma koha kino-, muusika- ja kultuurimaailmas.

Liuglen siinse tunnetusliku tasandiga ühes rütmis. Mu südame on võitnud portugallaste ja päikese soojus, külalislahkus, ligimesearmastus ja mängulust. Vaimumaailm, mis väärtustab inimesi ja nendega veedetud aega. Hea toit, silmailu ja poeesia igas hetkes. Siin tunnen ennast nagu kodus.
Kaisa Masso