Otsi

Kategooriad

Susan Luitsalu - MINU DUBAI. KLAASIST LINNA KULDNE SÄRA - Minu..., Petrone Print 2018

Susan Luitsalu - MINU DUBAI. KLAASIST LINNA KULDNE SÄRA - Minu..., Petrone Print 2018

Susan Luitsalu - Minu Dubai : Klaasist linna kuldne sära - Minu..., Petrone Print 2018

Rohkem infot


7,50 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Susan Luitsalu
Pealkiri: Minu Dubai : Klaasist linna kuldne sära
Kirjastus: Petrone Print
Sari: Minu...
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: -
Väljaandmise aeg: 2018
Formaat: ca 13x19 cm, 248 lk. + 16 lk. pilditahvleid, pehme köide
Kaal: ca 340 g
Seisukord: heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Kas sa pead seal käima burkas? Kas päriselt ka on isegi vetsus kraanikausid kullast? Kas kõik sõidavad Ferrariga?

Sellistele küsimustele tuleb vastata, kui keegi saab teada, et töötad Dubais. Teised, kes on Dubais turistina käinud, muretsevad jällegi selle üle, kas seal pole mitte liialt sünteetiline või kunstlik – majad puha klaasist ja terasest, kõik on uhiuus... Mida seal peale päevitamise ja šoppamise üleüldse tehakse?

Mina olen Dubai arengut näinud juba aastast 1996 ning meie suhtes on olnud igasuguseid hetki. Meediavaldkonna produtsendina sättisin end 2016. aastal tihedalt Tallinna–Dubai liinile ning mina ja see vapustav linn saime eriliselt headeks sõpradeks. Või kas see ongi sõprus? Rohkem nagu armulugu. Dubai glamuurse välispinna all on ajalugu, kultuuri, huvitavaid elulugusid, uusi kogemusi, pööraseid tulevikuvisioone – kõike seda, mida saab nimetada linna hingeks. Tuleb lihtsalt kuulata ja silmad lahti hoida.

Ah jaa – burkades seal ei käida, mõnes vetsus võib tõesti olla kullatud kraanikauss ja Ferrari on tänavapildis tavaline nähtus.