Otsi

Kategooriad

Mari Metsallik - METSHALDJA PÄEVIK - Pilgrim 2014

Mari Metsallik - METSHALDJA PÄEVIK - Pilgrim 2014

Mari Metsallik - Metshaldja päevik - Pilgrim 2014

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Mari Metsallik
Pealkiri: Metshaldja päevik
Kirjastus: Pilgrim
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Lauri Tuulik
Väljaandmise aeg: 2014
Formaat: ca 17x23 cm, 272 lk., kõva köide
Kaal: ca 650 g
Seisukord: esikaanel hinnakleeps, muidu heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Mari Metsallik on erakliku eluviisiga noor neiu, kes elab kaunite metsade vahel, koos loomadega, keda ta väga armastab. Muinasjuttudesse, igavesse armastusse ja unistuste täitumisse uskuv kaunitar peab oma parimateks sõpradeks ingleid, kelleta ei möödu ükski tema päev. Ta on pühendunud teemadele, mis tutvustavad elu loodusega kooskõlas, loomadele, ravimtaimedele ning tervislikule toidule.

Mari huvi tervendamise, vaimsuse ja looduslike raviviiside vastu on pärit juba varajasest east, tema vaimsete huvidega perekonnalt – tervendajast emalt, metsakoopas elanud vanaemalt ning külanõiast ja ravitsejast vanavanaemalt.

Hooliva suhtumise eeskujuks peetud looduslaps Mari Metsallik usub, et vaid tingimusteta armastus ning vägivallatu suhtlemine suudavad tuua rahu ja harmoonia tagasi Maa peale. Noore ea kohta kirju ja seiklusrikka elulooga tüdruk evib hämmastavalt sügavat vaimset tarkust ning on teinud viimastel aastatel elus suuri muudatusi, sealhulgas loobunud tahke toidu söömisest, uskudes, et keha võivad toita külluslikult puhas õhk, armastuse energia ja Looja valgus. Raamatusse on põimitud ka luuletused Mari varalahkunud vennalt Tõnult, kellega ta oli väga lähedane.

Siiras ja südamlik ning praktiliste nõuannetega rikastatud «Metshaldja päevik» viib lugeja rännakule lummavatesse ja kohati muinasjutulisena tunduvatesse mõttemetsadesse, kus elamine, olemine ja hingamine on helge ja kerge.