Otsi

Kategooriad

Claes Ericson - OLIGARHID. RAHA JA VÕIM KAPITALISTLIKUL VENEMAAL - Helios 2013

Claes Ericson - OLIGARHID. RAHA JA VÕIM KAPITALISTLIKUL VENEMAAL - Helios 2013

Claes Ericson - Oligarhid : Raha ja võim kapitalistlikul Venemaal - Helios 2013

Rohkem infot


14,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Claes Ericson
Pealkiri: Oligarhid : Raha ja võim kapitalistlikul Venemaal
Kirjastus: Helios
Sari: -
Tõlkija: Imagoline
Kujundaja, illustraator: Teevi Soop
Väljaandmise aeg: 2013
Formaat: ca 15x22 cm, 352 lk., pehme köide
Kaal: ca 480 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: «Oligarhid» on dramaatiline lugu ülisuurest rahast ja võimust maailma julgeimas kapitalistlikus eksperimendis, milles väike noorte ettevõtjate grupp sai maailma rikkaimateks inimesteks ning saavutas selle käigus kontrolli supervõimsa riigi langeva presidendi üle. Kahe aastakümne lugu on täis saatuslikke võimuvõitlusi ja paeluvaid elukäike ning kirjeldab ka Venemaa maffia kuldaega. Samuti tutvustatakse 1990ndate julgeid erastamisprotsesse, üleminekut riigikapitalismile ning majanduse plahvatuslikku kasvu 2000ndail.

«Oligarhid» annab lugejale parema arusaama Venemaa muutumisest käsumajandusega riigist turumajanduslikuks riigiks ja aitab mõista riigi praegust poliitilist ning majanduslikku olukorda kakskümmend aastat peale selle sündi, samuti tutvustab üldiselt kapitalismi tugevaid ja nõrku külgi. Raamat sisaldab rohkelt pildimaterjali ning portreteerib põhjalikumalt kahtkümmet kõige mõjuvõimsamat oligarhi.

Claes Ericson on 1977. aastal sündinud Rootsi ökonomist ja Venemaa majandusliku arengu kommentaator. Rootsi välisministeeriumis töötades on ta alates 1996. aastast Venemaal palju elanud ning äritegevuse arendamise ja investeeringutega seoses ringi reisinud. Eessõna on kirjutanud Jaanus Piirsalu.