Otsi

Kategooriad

Joe Cawley - TENERIFE PIHTIMUSED. KUIDAS PARADIISISAAREL ELLU JÄÄDA - Petrone Print 2016

Joe Cawley - TENERIFE PIHTIMUSED. KUIDAS PARADIISISAAREL ELLU JÄÄDA - Petrone Print 2016

Joe Cawley - Tenerife pihtimused : Kuidas paradiisisaarel ellu jääda - Petrone Print 2016

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Joe Cawley
Pealkiri: Tenerife pihtimused : Kuidas paradiisisaarel ellu jääda
Kirjastus: Petrone Print
Sari: -
Tõlkija: Tanel Veske
Kujundaja, illustraator: Heiko Unt
Väljaandmise aeg: 2016
Formaat: ca 13x19 cm, 344 lk., pehme köide
Kaal: ca 360 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Kui Joe ja tema elukaaslane Joy otsustavad sinnapaika jätta kalakauplemise töö külmas ja masendavas Põhja-Inglismaa väikelinnas ning minna Tenerife päikesepaistesse baari pidama, siis kujutavad nad hoolimata baaripidamise kogemuse puudumisest ja täiesti tühjadest taskutest ette, et ees ootab paradiis mere ääres, kus neid kannavad soe päike, pehme liiv ja pidevad siestad.

Pärast Tenerifele saabumist tundub, et taevas võib kodust kaugemal olla küll sinisem, ent rohi ei ole seal kohe kindlasti rohelisem. Kui esimene ehmatus on möödas, avaneb nende ees populaarse puhkusesaare ja selle uusasunike lõbus-naljakas maailm, milles nad end tasapisi üha kodusemalt tundma hakkavad.

Raamat on hädavajalik lugemine neile, keda pole siiani maha jätnud unistus kolimisest soojemasse kliimasse. Või neile, kes tunnevad kihku kirjutada köögikapi peale «Tšau-pakaa, ma nüüd lähen, ärge mind tagasi oodake!», ehkki raha hoiupõrsas nagu polegi. Need seiklused on pöörased, kuid seda kuhjaga väärt.

Joe Cawley on tunnustatud reisikirjanik ja ajakirjanik, kes on kirjutanud kaastöid Sunday Timesile, Guardianile, Observerile, Independentile jpt väljaannetele. Briti reisikirjanike gild hääletas tema esimese raamatu «Tenerife pihtimused» parimaks reisijutustuseks. Ta elab oma pere ja muude metsikute tegelastega Tenerife mägede vahel. Kitsed ei ole tema sugulased, ehkki väidetud on vastupidist.

Mart Normet, «Minu Tenerife» autor soovitab: «Lõbusas ja lopsakas stiilis seiklusjutt sellest, kuidas end mugavustsoonist välja rebida ja päriselt elama hakata. Inspireeriv!»