Otsi

Kategooriad

Helmut Fuchs ja Andreas Huber - TUNDETERRORISTID - Varrak 2007

Helmut Fuchs ja Andreas Huber - TUNDETERRORISTID - Varrak 2007

Helmut Fuchs ja Andreas Huber - Tundeterroristid : Kuidas neid ära tunda, läbi näha ja relvituks teha - Varrak 2007

Rohkem infot


19,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Helmut Fuchs ja Andreas Huber
Pealkiri: Tundeterroristid : Kuidas neid ära tunda, läbi näha ja relvituks teha
Kirjastus: Varrak
Sari: -
Tõlkija: Krista Räni
Kujundaja, illustraator: Mari Kaljuste
Väljaandmise aeg: 2007
Formaat: ca 14x21 cm, 152 lk., kõva köide
Kaal: ca 260 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Kas selline olukord on tuttav teilegi? Teie vestluskaaslane kallas just äsja teile kaela kogu tunderämpsu, mis ta oli viimasel ajal kogunud. Ja sellal kui tema nüüd kergendatult sääred teeb, tuleb teil kogu ülejäänud päeva rinda pista probleemiga, kuidas sellest rämpsust vabaneda. Küllap on see tuttav olukord enamikule.

Raamatu psühhiaatritest autorid keskenduvad tööl ja perekonnas sageli esinevatele emotsionaalse vägivalla vormidele (keelepeks, solvamine, seksistlikud vihjed, sarkasm, halvustamine jne) ning avavad nende igapäevaste terroriaktide korraldajate tüüpe lähemalt. Peale selle pakutakse välja «terrorispetsialistide» välimääraja ühes lühikirjeldusega.

Tegu on raamatuga, mis aitab nii enda kui ka kaasinimeste käitumises ära tunda ja vältida koormavat negatiivsust, ühtlasi seista otsustavalt vastu emotsionaalsele terrorile. Emotsionaalselt juba traumeeritud indiviidide puhul pakutakse aga välja 10-päevane harjutusprogramm isikliku vastupanujõu turgutamiseks ühes meeleolukate näidetega otse elust.