Otsi

Kategooriad

Sally Andrew - MÕRVADE JA ARMASTUSE RETSEPTID. TANNIE MARIA MÕISTATUS - Varrak 2016

Sally Andrew - MÕRVADE JA ARMASTUSE RETSEPTID. TANNIE MARIA MÕISTATUS - Varrak 2016

Sally Andrew - Mõrvade ja armastuse retseptid : Tannie Maria mõistatus - Varrak 2016

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Sally Andrew
Pealkiri: Mõrvade ja armastuse retseptid : Tannie Maria mõistatus
Kirjastus: Varrak
Sari: -
Tõlkija: Madis Jürviste
Kujundaja, illustraator: Anne Pikkov
Väljaandmise aeg: 2016
Formaat: ca 15x21 cm, 336 lk., pehme köide
Kaal: ca 400 g
Seisukord: tagakaanel hinnakleepsu jälg, köiteseljal kerge mõlk, muidu heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Tannie Maria on viiekümnendates eluaastates lesk, lühikest kasvu ja kurvika kehaehitusega, tal on pruunid lokid ja ta kõneleb vigast afrikaani keelt. Ta naudib nii kokkamist kui söömist ja sestap jagab ta oma imelisi retsepte ka kohaliku ajalehe Klein Karoo Gazette lugejatega.

Paraku soovivad lehelugejad nõuandeid hoopis armuasjus ja nii tuleb Tannie Marial hakata suhterubriiki kirjutama. Tema kolumnid saavutavad kiiresti populaarsuse, sest ka südameasju lahendab Tannie Maria oma imeliste retseptide abil. Peatselt on Tannie Maria ennast ülepeakaela oma lugejate elumuredesse mässinud. Eriti sügavalt puudutab teda vägivaldse abikaasa eest põgeneva naise lugu. Kui ühel päeval leitakse mõrvatud naise surnukeha, võtab Tannie Maria elu senisest hoopis halvaendelisema pöörde. Ta satub keset segasevõitu politseijuurdlust ja seda kõike ühe nägusa politseinikuhärra meelehärmiks.

Lõuna-Aafrika kirjaniku Sally Andrew’ südamlikus ja vaimukas esikromaanis leidub peamurdmist nõudva mõrvamüsteeriumi kõrval romantikat, toiduretsepte ja palju muudki. Andrew elab koos kunstnikust elukaaslase, hiigelsuure hirvantiloobi ja salakavala leopardiga keset Lõuna-Aafrika metsikut loodust Väike-Karoo looduskaitsealal. Ta on lõpetanud Kaplinna ülikooli ja enne kirjutamisele pühendumist tegutses ta ühiskonna- ja keskkonnaaktivistina.