Otsi

Kategooriad

Osho - LOOVUS. SISEMISTE JÕUDUDE VALLAPÄÄSTMINE - Pilgrim 2008

Osho - LOOVUS. SISEMISTE JÕUDUDE VALLAPÄÄSTMINE - Pilgrim 2008

Osho - Loovus : Sisemiste jõudude vallapäästmine - Pilgrim 2008

Rohkem infot


14,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Osho
Pealkiri: Loovus : Sisemiste jõudude vallapäästmine
Kirjastus: Pilgrim
Sari: -
Tõlkija: Hasso Krull ja Carolina Pihelgas
Kujundaja, illustraator: Ivi Piibeleht
Väljaandmise aeg: 2008
Formaat: ca 13x19 cm, 224 lk., pehme köide
Kaal: ca 260 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Raamatu eessõnas rõhutab autor, et läbi ajaloo on loovisikud seisnud paratamatuse ees: nad olid sunnitud ühiskonna vastu võitlema.

Tänapäeval on olukord dramaatiliselt muutunud. Igaühelt nõutakse, et ta suudaks uutele väljakutsetele loovalt vastata – see nõue puudutab kõiki, ärijuhist koduperenaiseni. Inimesed, kes püüavad eluga toime tulla ainult selle abil, mis nad õppisid kodus ja koolis, jäävad hätta nii tööl kui ka isiklikes suhetes.

«Loovus» on käsiraamat neile, kes mõistavad vajadust tuua oma ellu rohkem loovust, mängulisust ja paindlikkust. See raamat on mõeldud inimestele, kes on valmis «väljuma raamidest» ja tahavad õppida elama uut moodi maailmas.

Osho on 20. sajandi tuntumaid ja väljakutsuvamaid vaimseid õpetajaid. Alates 1970. aastatest hakkasid tema vastu huvi tundma Lääne noored inimesed, kes tahtsid teada, mis on meditatsioon, ja soovisid ennast ümber kujundada. Osho surmast on varsti möödumas kakskümmend aastat, kuid tema õpetuse mõju laieneb jätkuvalt, jõudes peaaegu kõikides maades inimesteni, kes tahavad asuda sisemisele otsingule.