Otsi

Kategooriad

Gertrud Langeheine - SOOLALAMBID MINU ELUS. KIVISOOL JA VALGUS - autor 2005

Gertrud Langeheine - SOOLALAMBID MINU ELUS. KIVISOOL JA VALGUS - autor 2005

Gertrud Langeheine - Soolalambid minu elus : Kivisool ja valgus - autor 2005

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Gertrud Langeheine
Pealkiri: Soolalambid minu elus : Kivisool ja valgus
Kirjastus: autor
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: -
Väljaandmise aeg: 2005
Formaat: ca 15x22 cm, 64 lk., pehme köide
Kaal: ca 120 g
Seisukord: heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Soolalampide toime on tervistav nii kehale kui vaimule. Nad kaunistavad igat ruumi ning sobivad valguse ja soojuse allikana nii töökohale kui elutuppa, meditatsiooni ja teraapia ruumidesse, magamistuppa või sööginurka ja muidugi ka lastetuppa.

Looduslik soolakristall parandab siseruumide atmosfääri. Kui seda hõõglambi või küünlaga seestpoolt valgustada ja soojendada, tõuseb oluliselt õhu ioniseerituse tase, mis omakorda suurendab soolakristallide värskendavat ning puhastavat mõju.

Soolalambid muudavad nii ruume kui nende elanikke. Soolalambi kasutamiseks ei ole vaja mingeid erilisi juhiseid, igaüks saab selle positiivsest mõjust automaatselt kasu. Aga selleks, et maa sügavusest toodud soolakristallide erilist valgust tõeliselt nautida ning osata nende vaikset jõudu teadlikumalt hinnata, olgu järgnevalt antud mõningaid viiteid nende ajaloo, meditsiini ja maagia kohta.
G. Langeheine

- - - - -

Raamatu autor (sünd. 1949. a Saksamaal) on oma teadmised kogunud mitmesugustest soolatemaatikat käsitlevatest raamatutest ja täiendanud neid oma isiklike kogemustega. Alates 1997. aastast korraldab ta vastavasisulisi seminare, tutvustades inimestele soolalampe ja -protseduure ning palju muud huvitavat selle eluliselt tähtsa maavara kohta.