Otsi

Kategooriad

Madis Veskimägi - PEREARSTI NÕUANDED - Tammerraamat 2012

Madis Veskimägi - PEREARSTI NÕUANDED - Tammerraamat 2012

Madis Veskimägi - Perearsti nõuanded - Tammerraamat 2012

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Madis Veskimägi
Pealkiri: Perearsti nõuanded
Kirjastus: Tammerraamat
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: -
Väljaandmise aeg: 2012
Formaat: ca 12x19 cm, 256 lk., pehme köide
Kaal: ca 320 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Madis Veskimägi on maaperearst ühes Eestimaa nurgas, Tõstamaal. Töökoht asub küll poolesaja kilomeetri kaugusel lähimast haiglast, kuid elanike arv piirkonnas on üsna suur. Dr Veskimägi leiab, et inimese elukaare jälgimine ning kui vaja, siis ka arstlik sekkumine, seoste otsimine suguvõsas esinevate tervisehädade ning tervist kaitsvate ja kahjustavate tegurite vahel on tõeline «ajugümnastika».

Talle meeldib oma tervisekeskuse arendamine, uute võimaluste leidmine, et jõuda kiiremini ja täpsemalt patsiendi vaevuse olemuseni.

Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ravi eriala 1993. aastal lõpetanud Madis Veskimägi töötab ka valvearstina Pärnu Haigla erakorralise meditsiini osakonnas. Tema hinnangul kaks töökohta täiendavad teineteist, andes võimaluse kogemuste vahetamiseks ja arstlikuks karastumiseks. Dr Veskimägi õpetab peremeditsiini residente-perearste. Teadustöö raames on ta esinenud ettekannetega konverentsidel Eestis, Lätis, Leedus, Ungaris, Soomes ja USA-s. Ka on ta kirjutanud sadakond artiklit tervisest.