Otsi

Kategooriad

Meelis Kubo & Ande - LEMBITU MAAGILINE MAAILM. EESTI OMA MUSTKUNSTI RAAMAT - Atlex 2009

Meelis Kubo & Ande - LEMBITU MAAGILINE MAAILM. EESTI OMA MUSTKUNSTI RAAMAT - Atlex 2009

Meelis Kubo & Ande - Lembitu maagiline maailm : Eesti oma mustkunsti raamat - Atlex 2009

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Meelis Kubo & Ande
Pealkiri: Lembitu maagiline maailm : Eesti oma mustkunsti raamat
Kirjastus: Atlex
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Kairi Kullasepp, illustratsioonid Iris Müntel & Ande
Väljaandmise aeg: 2009
Formaat: ca 21x21 cm, 94 lk., ümbrispaberiga pehme köide
Kaal: ca 270 g
Seisukord: heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Eestis on ilmunud mõningaid mustkunstiraamatute tõlkeid, kuid «Lembitu maagiline maailm» on taasiseseisvuse ajal esimene oma autorite kirjutatud trikiraamat.

Nagu pealkirigi ütleb, on raamatu peategelaseks Lembit – igati tavaline üheteistkümneaastane poiss. Või vähemalt võiks nii esmapilgul väita. Sest selles, et Lembit käib koolis või elab koos vanematega, ei ole mitte midagi ebatavalist. Nagu ka selles, et Lembitul on vanem vend Kert ja vanem õde Keit.

Veidi ebatavaline on aga Lempsi lemmikhobi – nimelt mustkunst. Enamiku oma vabast ajast veedab ta uusi trikke õppides ning vanu harjutades.

Peaaegu iga päev leiab ta mõne sobiva hetke, millal mustkunsti abil oma sõpru või pereliikmeid lõbustada. Kuidas täpsemalt, sellest raamatu lehekülgedel juttu tulebki.

Mustkunstitrikkide kirjelduste ja selgituste kõrval võib nende kaante vahelt leida põgusa ülevaate mustkunsti ajaloost, hetkeseisust maailmas ja Eestis ning täieliku eesti keeles ilmunud mustkunstiraamatute loetelu.

Isegi kui kardad, et väiksemagi mustkunstitriki saladuse teadasaamine hävitaks sinu jaoks kogu triki võlu, võid raamatut rahumeeli lugeda ja Lembitu ning tema sõprade tegemistest osa saada – jäta lihtsalt trikkide selgitused vahele.