Otsi

Kategooriad

Mark Galeotti - VARGAD SEADUSES. VENE SUPERMAFFIA - Ühinenud Ajakirjad 2018

Mark Galeotti - VARGAD SEADUSES. VENE SUPERMAFFIA - Ühinenud Ajakirjad 2018

Mark Galeotti - Vargad seaduses : Vene supermaffia - Ühinenud Ajakirjad 2018

Rohkem infot


19,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Mark Galeotti
Pealkiri: Vargad seaduses : Vene supermaffia
Kirjastus: Ühinenud Ajakirjad
Sari: -
Tõlkija: Tiina Randus
Kujundaja, illustraator: Sirle Rebane
Väljaandmise aeg: 2018
Formaat: ca 16x24 cm, 324 lk., kõva köide
Kaal: ca 870 g
Seisukord: väga heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: «Ja siis oli veel Volodja, hüüdnimega Tšainik (Teekann) – miks, ma ei saanudki teada, ehkki vanglates nimetatakse niimoodi mõnikord jõhkardeid. Sooniline, intensiivne ja sünge, ja ometi seletamatult habras ja ohtliku meelega, nii et üldiselt eelistan ma selliseid kohates teisele poole teed minna. Sõjas oli ta snaiper ning praktiliselt ainuke asi, mis suutis temast teha rõõmsa, avala ja lausa elava inimolendi, oli võimalus rääkida Dragunovi snaipripüssist ja oma oskustest.

Ma ei saanudki teada, mis Volodjast sai. /–-/ Loodan senimaani, et satun ehk mõnikord, kõndides Moskva mafioosnikute lemmiksurnuaias, Volodja hauale.

Ma ei kahtlegi, et kivil on kujutatud vintpüssi.»

- - - - -

Mark Galeotti silmapaistev ekspert Venemaa organiseeritud kuritegevuse alal ja üks esimesi lääne teadlasi, kes hakkas juhtima tähelepanu Vene organiseeritud kuritegevuse kasvule ja selle võimalikele tagajärgedele.

«Vargad seaduses» on haarav uurimus tohutust kriminaalsest võrgustikust, mis sai alguse 18. sajandil, kasvas Gulagi sunnitöölaagrites, elas üle NSV Liidu tekke ja lagunemise ning on nüüd tugevam kui kunagi varem.

«Meie, itaallased, tapame su. Aga venelased on hullud – nemad tapavad kogu su perekonna.» -John Gotti, Gambino maffiaperekona pea