Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Aleksandr Ostrovski - VENEMAA LOOMINE. GORBATŠOVI VABADUSEST PUTINI SÕJANI - Tänapäev 2017

Aleksandr Ostrovski - VENEMAA LOOMINE. GORBATŠOVI VABADUSEST PUTINI SÕJANI - Tänapäev 2017

Aleksandr Ostrovski - Venemaa loomine : Gorbatšovi vabadusest Putini sõjani - Tänapäev 2017

Rohkem infot


7,50 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Aleksandr Ostrovski
Pealkiri: Venemaa loomine : Gorbatšovi vabadusest Putini sõjani
Kirjastus: Tänapäev
Sari: -
Tõlkija: Krista Eek
Kujundaja, illustraator: Villu Koskaru
Väljaandmise aeg: 2017
Formaat: ca 15x22 cm, 392 lk., kõva köide
Kaal: ca 700 g
Seisukord: paljude lehtede üla- ja alanurgad on ära volditud (järjehoidja asemel?), siin-seal on mõned kerged plekid, rahuldavas seisus kasutatud raamat

Märkused: Nõukogude Liidu lagunemise aeg oli kantud optimismist kõikjal maailmas, aga tänane Venemaa tegeleb oma vaenlaste destabiliseerimiseks aktiivselt infosõja ja meediaga manipuleerimisega. Kuidas sai riigist, mis 25 aastat tagasi vabanes ja turumajandusele üle läks, autokraatlik politseiriik, mis vastandab end jälle järsult Ameerikale?

Orwelli preemia vääriliseks tunnistatud raamat läheb tagasi külma sõja pimedaimatesse aegadesse, et jutustada lugu Venemaal toimunud hiilivast ja suurel määral dokumenteerimata kontrrevolutsioonist.

Arkadi Ostrovski on Economisti kõrgelt hinnatud Moskva korrespondent, kes suudab rääkida selle loo nii osaleja kui ka vaatleja silme läbi. Tema hea informeeritus ja head kontaktid mitmete võtmetegijatega võimaldavad tal hästi seletada Vladimir Putini fenomeni – tema tõusu ja hämmastavat võimet vastu pidada, tema hübriidsõja doktriini ja rahutukstegevate mõõtmetega sõjalisi interventsioone väljaspool Venemaad.