Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Linda Tross ja Ülle Kaasik - ÖÖKULL ÖÖSIKESE AABITS - Skriibus 2015

Linda Tross ja Ülle Kaasik - ÖÖKULL ÖÖSIKESE AABITS - Skriibus 2015

Linda Tross ja Ülle Kaasik - Öökull Öösikese aabits - Skriibus 2015

Rohkem infot


24,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Linda Tross ja Ülle Kaasik
Pealkiri: Öökull Öösikese aabits
Kirjastus: Skriibus
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Olle Selliov ja Ülle Kaasik
Väljaandmise aeg: 2015
Formaat: ca 22x29 cm, 146 lk., kõva köide
Kaal: ca 750 g
Seisukord: midagi kuhugi kirjutatud ega joonistatud ei ole, heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: «Öökull Öösikese aabits» on mõeldud erineva ettevalmistusega I klassi lastele lugema õppimiseks. Tekstid on esitatud nõrgematele ja tugevamatele lugejatele. Iga tähe jutt algab silpidest sõnade moodustamise või lühikese lihtsa tekstiga nõrgemate lugejate jaoks ning jätkub tugevamate lugejate tekstiga.

Lugemistehnika paremaks omandamiseks on tekstid lihtsad ja lastepärased, sõnad on silbitatud. Temaatika on lapsele eakohane ja arusaadav. Lood räägivad lastest ja loomadest ning nendevahelistest suhetest. Öökull tarkuse sümbolina aitab oma küsimustega lapsel mõista ja mõtiskleda oluliste väärtuste üle. Esikohal on tundekasvatus, käitumiskultuuri, kõlblusnormide, keskkonnakaitse ning turvalisuse teemad.

Õpik on jaotatud nelja ossa häälikurühmade kaupa. Täishääliku, suluta kaashääliku ja sulghääliku õppimist toetab tähe ja õpiku serva värv. IV rühma moodustavad võõrtähed. Lehekülgede servades olev pildi- ja sõnariba annab täiendava võimaluse jutustamiseks, häälimiseks, väikeste trükitähtedega tutvumiseks ja integratsiooniks teiste ainetega (matemaatika, loodusõpetus, muusika, kunst...)

Teksti toetavad õpilasele esteetilisi elamusi ja rõõmu pakkuvad pildid, mis aitavad mõista teksti, arendada jutustamis- ja häälimisoskust.