Otsi

Kategooriad

Triin Tulev - ELUS - Ajakirjade Kirjastus 2014, osa tiraažist hävitati

Triin Tulev - ELUS - Ajakirjade Kirjastus 2014, osa tiraažist hävitati

Triin Tulev - Elus - Ajakirjade Kirjastus 2014

Rohkem infot


29,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Triin Tulev
Pealkiri: Elus
Kirjastus: Ajakirjade Kirjastus
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Heisi Väljak
Väljaandmise aeg: 2014
Formaat: ca 12x19 cm, 128 lk., kõva köide
Kaal: ca 210 g
Seisukord: väga heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: "Postimees" kirjutas 28. aprillil 2016: "Triin Tulevi elulooraamat läks hävitamisele. Hiljuti sündis Eestis omalaadne pretsedent, kui Ajakirjade Kirjastus korjas lettidelt müügil olnud Triin Tulevi elulooraamatu «Elus», saatis selle hävitamisele ja kirjutas kahju korstnasse. Seda ilma igasuguse kohtuotsuseta."

- - - - -

Raamatu tagakaanelt:

«Tundlik, arukas, andekas tüdruk kirjutab asjadest, millest tahaks vist maailm vaikida. Aga ta kirjutab enda asjadest. Ta kirjutab hästi. Ja ta kirjutab valusalt. Veidi on maailm parem koht. Selle raamatu jagu vähemalt.»
Kaur Kender

«See raamat on kirjapandud justkui ühe hingetõmbega, nagu tahaks kogu selle seeshoitud valu endast korraga välja saada. Lugesin käsikirja läbi sama hingetõmbega, millega Triin selle kirjutanud on. See on valus lugu,liiga valus... Ükskõik millise nurga alt vaadates ei leia juhtunule ühtegi õigustust, ühtegi seletust... Sellisel moel lapse kaotust ei õigusta miski... mitte kunagi... Kuigi ma elan põhimõtte järgi, et kõik, mis meile eluteel saadetakse, on selles elus vajalik kogemus ja õppetund, ei saa ma selliste õppetundide vajalikkusest aru, kas need peaksid tegema tugevamaks? Muutma kalgimaks? Kaotama liig sinisilmse inimese usu inimlikkusesse? Kahjuks on selliseid lugusid meie ümber palju. Liiga palju. Ja liiga tihti lahendusi ei olegi. Liiga tihti need lood vaikitakse koduseinte vahel maha. Kurb on. Valus on.

Triin on teinud julge sammu, julgustades naisi, kes selles loos enda igapäevaelu ära tunnevad. Ühel päeval saab karma ka karistamatud kätte, ent kannatanu jaoks võib olla juba hilja...»
Kirsti Timmer