Otsi

Kategooriad

Arno Kuusk - KAARMA KARU JA TEISED LOOMAD. HUMORESKID - Tallinn 2013

Arno Kuusk - KAARMA KARU JA TEISED LOOMAD. HUMORESKID - Tallinn 2013

Arno Kuusk - Kaarma karu ja teised loomad : Humoreskid - Tallinn 2013

Rohkem infot


14,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Arno Kuusk
Pealkiri: Kaarma karu ja teised loomad : Humoreskid
Kirjastus: s.n., Tallinn
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Arno Kuusk
Väljaandmise aeg: 2013
Formaat: ca 15x22 cm, 168 lk., kõva köide
Kaal: ca 390 g
Seisukord: eeslehe pöördel on kellegi (autori?) loetamatu autogramm ja daatum, muidu väga heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Kuusk Arno esimene teos – humoreskide kogumik, mille üheks läbivaks teemaks on, et kuidas metsloomadel toime tulla nende jaoks üha ahenevas maailmas. Lugeja saab teada palju vajalikke ja ka mittevajalikke asju Uduveere metsas elavate loomade elust ning naerab koos autoriga, kui lugu naljakas on.

Kuidas Karu, erinevalt Erika Salumäest, saab oma kuldmedali tagasi. Kuidas Jänes asutab firma ja annab teistele metsloomadele jõukohast ning meelepärast tööd. Mismoodi Vares loodab oma tselluliidist jagu saada, no täitsa hea meetod lugejatelegi. Kuidas pisike hiireneiu paneb rebase Reemu paika. Miks karupoeg tahaks inimesi küttida. Mis metsas toimub, kui hundijaht välja kuulutatakse. Kuidas Varesed on tulnukatega hädas. Kummal õnnestub teist alt vedada, kas Jänesel või Mutil. Kuidas Jänes aitab Kuklasel üle elada õnnetut armastust. Kuidas Rennu koos sõpradega käib Gotlandil poissmehepõlve lõpetamas. Mismoodi Jänes ja rebasepoiss Rääbu maadlevad luulekuradiga. Kuidas Karumammat külastab kole loom – Armukadedus. Mismoodi Kähriku arvates võib raha teha. Kuidas naisevõtutuhinas olev Riibu korraldab poolkogemata Randevuu. Ja palju muid lugusid. Sealhulgas õpetlikke. Pildid autori joonistatud.