Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Sheryl Sandberg ja Adam Grant - VARIANT B. KUIDAS SEISTA RASKUSTEGA SILMITSI, KASVATADA SITKUST JA LEIDA RÕÕMU - Äripäev 2018

Sheryl Sandberg ja Adam Grant - VARIANT B. KUIDAS SEISTA RASKUSTEGA SILMITSI, KASVATADA SITKUST JA LEIDA RÕÕMU - Äripäev 2018

Sheryl Sandberg ja Adam Grant - Variant B : Kuidas seista raskustega silmitsi, kasvatada sitkust ja leida rõõmu - Äripäev 2018

Rohkem infot


29,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Sheryl Sandberg ja Adam Grant
Pealkiri: Variant B : Kuidas seista raskustega silmitsi, kasvatada sitkust ja leida rõõmu
Kirjastus: Äripäev
Sari: -
Tõlkija: Raul Kilgas
Kujundaja, illustraator: Janek Saareoja
Väljaandmise aeg: 2018
Formaat: ca 16x22 cm, 240 lk., kõva köide
Kaal: ca 450 g
Seisukord: väga heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: New York Timesi müügihitt nr 1 Barnes & Noble’i ja Amazoni 2017. aasta parima raamatu nominent.

«Variant B» on kahe armastatud autori koostöös kirjutatud värske raamat, mis räägib, kuidas kasvatada endas paindlikkust ja sitkust ning liikuda pärast elu paratamatuid tagasilööke ikka edasi.

Pärast abikaasa surma oli Sheryl kindel, et tema ja lapsed ei saa enam iial siirast rõõmu tunda. Tema sõber ja Whartoni ülikooli psühholoog Adam Grant ütles talle, et selleks puhuks on olemas kindlad sammud, mis aitavad laastavatest kogemustest välja tulla. Meile pole sündides kaasa antud kindlaks määratud hulka sitkust. See on nagu lihas, mida igaüks saab tugevdada.

«Variant B» seob Sheryli isiklikud kogemused Adami uurimistulemuste ja juhtnööridega, mis aitavad tagasilöökide korral jõudu leida. Sitkus ammutab jõudu nii sügavalt sisimast kui ka ümbritsevate inimeste toetusest. «Variant B» näitab, kuidas teisi kriisiolukorras aidata, arendada enesekaastunnet, kasvatada tugevad lapsed ning luua vastupidav perekond, töökeskkond ja ühiskond.

Kui plaani A ellu viia ei ole võimalik, siis saab võtta parima sellest, mida pakub plaan B. Me kõik elame ühel või teisel põhjusel ikka ja jälle plaani B järgi. See raamat aitab võtta sellest parima.

Sheryl Sandberg on Facebooki operatiivjuht ja ülimenuka raamatu «Lean In» («Astu ette») autor.

Adam Grant on Whartoni ülikooli professor ning kirjutanud menuraamatud «Anna ja võta» ja «Originaalsus», mis on juba ilmunud ka eesti keeles.