Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

John C. Maxwell - MAXWELLI PÄEVARAAMAT. 365 PILGUHEITU JUHIOMADUSTE ARENDAMISELE JA... - Ersen 2009

John C. Maxwell - MAXWELLI PÄEVARAAMAT. 365 PILGUHEITU JUHIOMADUSTE ARENDAMISELE JA... - Ersen 2009

John C. Maxwell - Maxwelli päevaraamat : 365 pilguheitu juhiomaduste arendamiseleja ümbritsevate mõjutamisele - Ersen 2009

Rohkem infot


19,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: John C. Maxwell
Pealkiri: Maxwelli päevaraamat : 365 pilguheitu juhiomaduste arendamiseleja ümbritsevate mõjutamisele
Kirjastus: Ersen
Sari: -
Tõlkija: Eva Nilson
Kujundaja, illustraator: Reet Helm
Väljaandmise aeg: 2009
Formaat: ca 15x20 cm, 416 lk., kõva köide
Kaal: ca 570 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Kas üks raamat saab olla juhtimisoskuse katalüsaator? Saab küll, kui see on «Maxwelli päevaraamat». Selle köite abiga saate proovida John C. Maxwelli kirjutistest pärinevaid aegumatuid juhtimispõhimõtteid.

Tõepoolest, «Maxwelli päevaraamatu» iga lehekülg pakub ühe võimsa juhtimispõhimõtte, mis on valmis praktiliseks kasutamiseks tõsielus.

On kiusatus öelda, et «Maxwelli päevaraamat» peab olema iga juhi raamaturiiulil. Kuid see ei tundu eriti sobivat raamatule, mis nõuab nii vahetut osavõttu. See on raamat, mis peab olema teie öökapil. See peab olema teie laual. See peab kohe praegu olema teie käes, sest selle võimsad põhimõtted võivad hakata teie juhtimisoskusi muutma juba täna.

Ükskõik, kas te alustate esimeselt leheküljelt 1. jaanuarist või lehitsete edasi kalendri järgmiste lehekülgedeni, on kindel: täna on see päev, mil te asute uuele juhtimisoskuste teekonnale, mis viib teid tulemuslikkuse ja muutuste uuele kõrgusele.