Otsi

Kategooriad

Talvi Märja, Merle Lõhmus ja Larissa Jõgi - ANDRAGOOGIKA. RAAMAT ÕPPIMISEKS JA ÕPETAMISEKS - Ilo 2003

Talvi Märja, Merle Lõhmus ja Larissa Jõgi - ANDRAGOOGIKA. RAAMAT ÕPPIMISEKS JA ÕPETAMISEKS - Ilo 2003

Talvi Märja, Merle Lõhmus ja Larissa Jõgi - Andragoogika : Raamat õppimiseks ja õpetamiseks - Ilo 2003

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Talvi Märja, Merle Lõhmus ja Larissa Jõgi
Pealkiri: Andragoogika : Raamat õppimiseks ja õpetamiseks
Kirjastus: Ilo
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Tiina Alver
Väljaandmise aeg: 2003
Formaat: ca 17x25 cm, 286 lk., kõva köide
Kaal: ca 650 g
Seisukord: raamatusse on tehtud teksti allajoonimisi ja mõnes kohas (selleks ettenähtud kohtades) on ka käsitsi teksti juurde kirjutatud, muidu heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Andragoogikaga ehk täiskasvanupedagoogikaga on Eestis tegeldud aktiivselt ligi 20 aastat. Esimest korda jõudis veidi võõrapärane termin inimeste kõrvu 1986. aastal, kui tollases E. Vilde nim. Tallinna Pedagoogika Instituudis loodi Andragoogika ja juhtimistöö kateeder. Aasta-aastalt on adragoogika kandepind Eestis laienenud. Enam ei tule pidada lahinguid selle nimel, et tõestada andragoogika kui iseseisva teadusharu olemasolu. Kümme aastat on Tallinna Pedagogikaülikoolis tegutsenud andragoogika õppetool kui andragoogika ja juhtimistöö kateedri mantlipärija, kuus aastat on toiminud andragoogika õppesuund ning lõpuks ometi tunnustatakse andragoogikat kui eriti olulist ainet tulevaste õpetajate ettevalmistamisel.

Käesolev raamat on esimene katse anda kõigi täiskasvanukoolituse ja -õpetusega tegelejate käsutusse õpik, mis annaks esimesed teadmised antud valdkonnas.