Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

George R. R. Martin - TANTS LOHEDEGA. I ja II RAAMAT - Jää ja tule laul, F-sari, Varrak 2016-2017

George R. R. Martin - TANTS LOHEDEGA. I ja II RAAMAT - Jää ja tule laul, F-sari, Varrak 2016-2017

George R. R. Martin - Tants lohedega : Esimene raamat / Vareste pidusöök : Teine raamat ; [kahest köitest koosnev komplekt] - Jää ja tule laul, F-sari, Varrak 2016 ja 2017

Rohkem infot


29,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: George R. R. Martin
Pealkiri: Tants lohedega : Esimene raamat / Vareste pidusöök : Teine raamat ; [kahest köitest koosnev komplekt]
Kirjastus: Varrak
Sari: Jää ja tule laul, F-sari
Tõlkija: Mario Kivistik ja Tarmo Vaarpuu
Kujundaja, illustraator: Toomas Niklus
Väljaandmise aeg: 2016 ja 2017
Formaat: ca 15x21 cm, 608+624 lk., kõva köide
Kaal: ca 1600 g
Seisukord: esimese köite tagakaane ülaosas on piki kaane murdejoont ca 4 cm pikkune rebend (kaas on köite küljes endiselt kõvasti kinni, tegu on rohkem iludefektiga), muidu heas seisus vähekasutatud raamat, teine köide on väga heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Esimene raamat. Pärast suurt lahingut ripub Seitsme Kuningriigi tulevik juuksekarva otsas. Olukorda pingestavad aina uued ohud kõigist suundadest. Idas valitseb Daenerys Targaryen, Targaryenite Koja viimane järeltulija, oma kolme lohega linna üle, mis on rajatud tolmule ja laipadele. Tal on tuhandeid vaenlasi, ent on ka neid, kes on otsustanud temaga liituda. Sealhulgas need, kellel on kuninganna leidmiseks oma varjatud põhjused. Ka Tyrion Lannister, kelle pea eest on Westeroses suur hulk raha välja käidud, suundub Daeneryse juurde. Tema värsked liitlased sellel rännakul ei pruugi küll olla need, kellena nad näida püüavad, kuid nende lojaalsus kuulub sellele, kelle võimuses on teha lõpp Daeneryse nõudele tõusta Raudtroonile.

Põhja pool kõrgub jääst ja kivist ehitatud mammutmüür, mis on niisama tugev kui selle kaitsjad. Just seal seisab Jon Snow, Öise Vahtkonna 998. ülempealik, vastamisi oma kõige võimsamate vaenlastega. Neid leidub nii vahtkonna sees kui ka müüri taga, jäiste olendite maal.

Kõikjal üle maa süttivad tulised konfliktid. Liitlasi reedetakse ja suurel hulgal lindpriidel ja preestritel, sõdalastel ja soenditel, aadlikel ja orjadel tuleb silmitsi seista pealtnäha ületamatute takistustega. Mõned neist äparduvad, teised aga võidavad. Taoline rahutu aeg, mil saatus põimub poliitikaga, viib paratamatult välja aegade suurima tantsuni.

«Tants lohedega» on George R. R. Martini eepilise «Jää ja tule laul» sarja viies osa. «Jää ja tule laulude» raamatute põhjal on valminud suurejooneline telesari «Troonide mäng».

- - - - -

Teine raamat. Kuningas Joffrey käsul Kuningalinnas hukatud Ned Stark ei öelnud oma lastele suusoojaks, et tali on tulekul. Hilissügise viimased lehed langevad sama hoogsalt kui kuningad ja rüütlid. Müüri taga liginevad Ned Starki sohipojaks peetava Jon Snow juhitud Öisele Vahtkonnale iidsed olendid, kes ei tunne sõna «surm». Uueks sõjaks valmistumise asemel peab aga Snow tegelema omade keskis rahu säilitamisega.

Rahu on habras ka Talitundrus, kus Roose ja Ramsay Bolton ootavad viimast isehakanud kuningat, sõjaväe eesotsas liikuvat külmetavat Stannis Baratheoni, et tolle pea maha lüüa. Boltonid püüavad ohjata liitlasi ja reetlikus segaduses otsib oma võimalust Tõhk, keda tunti varem Theon Greyjoyna.

Theoni vend purjetab samal ajal kiirelt Essose suunas, kus Daenerys Targaryen vajab hädasti lojaalseid liitlasi. Ka Daeneryse kasvavad lohed, kes tõmbavad oma ema tähelepanu poliitilistelt intriigidelt endale, löövad aina metsikuma hooga oma ürgset tantsu.

Kuningalinn ootab aga kohtumõistmist kahe kuninganna üle, aimamata, kui suur oht maabus enne talve tulekut Westerose rannikul.