Otsi

Kategooriad

Richardas Norvila - MURTUD VAIKUS - paranoia publishing 2015

Richardas Norvila - MURTUD VAIKUS - paranoia publishing 2015

Richardas Norvila - Murtud vaikus - paranoia publishing 2015

Rohkem infot


7,50 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Richardas Norvila
Pealkiri: Murtud vaikus
Kirjastus: paranoia publishing
Sari: -
Tõlkija: Ivar Sild
Kujundaja, illustraator: Tuuli Aule ja Richardas Norvila
Väljaandmise aeg: 2015
Formaat: ca 15x25 cm, 66 lk., pehme köide
Kaal: ca 150 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: «Müstilistes tekstides tuleb ette mõiste «voog». Energia, informatsiooni, kujutluste ja tunnete voog – nad täidavad sinu kui anuma, löövad põhja alt ja voolavad edasi – ei kuskilt ei kuhugi. Metroos viibides olen ma pidevalt voos ja tuleb jälgida, et see mind ära ei lõhuks. Moskva elanikkond jaguneb juba ammu kaheks – neiks, kes sõidavad läbi linna maa all metrooga, ja neiks, kes sõidavad maa peal oma autodega. Ma veedan iga päev palju aega maa all. All-moskvas, nagu meil vahel öeldakse.

Infotehnoloogia tappis kohe eos idee mingisugusestki allilmast (undergroundist). Igal inimesel on valik – elada kollektiivses hulluses või kannatlikult kaevata ja ehitada oma isiklik allilm (personal underground). Mina valisin teise, «Murtud vaikus» – väike osa minu isikliku allmaailma päevikust, kirjutatud Moskva metroo vagunites – küll istudes, küll seistes.»

Richardas Norvila, Ph.D ehk Benzo on Leedu päritolu Moskva helikunstnik, filosoof, psühhoanalüütik ja alkeemik. Ta praktiseerib aseemilist kirjutamist ning hüperteksti-luulet. Norvila on lõpetanud C.G.Jungi Instituudi (Zürih) ja Lomonossovi nimelise Moskva Riikliku Ülikooli.