Otsi

Kategooriad

EESTI VABARIIK. MAA. RAHVAS. KULTUUR. TEA ENTSÜKLOPEEDILINE ERIVÄLJAANNE - TEA 2017

EESTI VABARIIK. MAA. RAHVAS. KULTUUR. TEA ENTSÜKLOPEEDILINE ERIVÄLJAANNE - TEA 2017

Eesti Vabariik : Maa. Rahvas. Kultuur : TEA entsüklopeediline eriväljaanne - TEA 2017

Rohkem infot


19,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: -
Pealkiri: Eesti Vabariik : Maa. Rahvas. Kultuur : TEA entsüklopeediline eriväljaanne
Kirjastus: TEA
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: -
Väljaandmise aeg: 2017
Formaat: ca 22x28 cm, 256 lk., kõva köide
Kaal: ca 1300 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Tegemist on seni kõige ülevaatlikuma ja põhjalikuma Eesti Vabariiki käsitleva koguteosega, mis kajastab igakülgselt ja tasakaalustatult meie riigi tekkelugu ja tänapäeva. Teos annab põhjaliku ülevaate sellest, kuidas jõuti omariikluseni, loodi Eesti Vabariik, kaotati iseseisvus, mis toimus eksiilis ja okupeeritud Eestis ning kuidas omariiklus taastati ja Eesti Vabariik uuesti üles ehitati. 5. trükist leiab lugeja juba Eesti Vabariigi valitsuse uue koosseisu, presidendi, muudatused Riigikogus jpm.

«EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur» on väga laiale kasutajaskonnale mõeldud kõige tänapäevasem raamat Eesti Vabariigist. Siin leiavad käsitlemist Eesti riigikord, haldusjaotus, rahvastik (koos viimase rahvaloenduse andmetega), ajalugu, majandus, sport ja erinevad kultuurivaldkonnad (rahvakultuur, kirjandus, ajakirjandus, kunst, arhitektuur, muusika, teater, film jpm.).

«EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur» on koostatud TEA entsüklopeedia toimetuses. Teos on rohkesti illustreeritud (üle 700 foto, geograafilise ja ajaloolise kaardi, statistilise tabeli ja skeemi), formaat on sama, mis TEA entsüklopeedial, köide mõjub pidulikult. Seetõttu on raamat väga sobiv ka kinkimiseks nii üksikisikule kui ametiasutusele.

«EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur» võiks olla igas kodus, kuid peaks olema kindlasti igas Eesti Vabariigi õppeasutuses, omavalitsuses ja ametiasutuses.

5. trükist leiab lugeja juba Eesti Vabariigi valitsuse uue koosseisu, presidendi, muudatused Riigikogus jpm.