Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Kristiina Ehin - VETELKÕNDIMISEST - Raadio Ööylikool, ERR 2012

Kristiina Ehin - VETELKÕNDIMISEST - Raadio Ööylikool, ERR 2012

Kristiina Ehin - Vetelkõndimisest - Raadio Ööylikool, ERR 2012

Rohkem infot


7,50 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Esitaja: Kristiina Ehin
Pealkiri: Vetelkõndimisest
Väljaandja: ERR
Formaat: CD
Kaal: ca 50 g
Seisukord: heas seisukorras vähekasutatud CD

Märkused: Raadio Ööülikooli audioraamatute sarjas ilmub luuletaja Kristiina Ehini loeng "Vetelkõndimisest". Poeet kehastub selles naiseks, kes oma 100-aasta juubelikõnes pajatab oma elu lemmikharrastusest - vete peal kõndmisest.

Loengu ulmelisus või tõetruudus jäägu kuulajate kujutlusvõime hooleks. Ööülikooli tegijail jääb üle vaid nentida, et meie teadusseierid hakkasid selle peale pöörlema nagu kompassid Bermuda kolmnurga kohal, ja Esna mõis ühes kuulajatega tegi paar tiiru ümber oma telje ning triivis juubilari jälgedes mööda maailmameresid kaasa, kirjeldas Ööülikooli toimetaja Jaan Tootsen.

Plaadi muusikaline kujundaja Sofia Joons: “Kui esimest korda kuulasin Kristiina loengut, ei osanud ma üldse midagi lisada. Kõik oli seal olemas. Kuulasin veel ja sain aru, et ma pean otsima oma eestirootsi ehk siis veelähedasest repertuaarist ja hiiukandle kõlast seda, mis kannaks samasuguseid lugusid ja mõtteretke. Mis oleks tugev, kindel, kerge, habras ja avatud korraga. Ja sõna laiemas mõttes naiselikult julge.”