Otsi

Kategooriad

AGF - POEEMITOOTJANNA. POEMPRODUCER. RUNOJEN TUOTTAJA. DICHTPRODUZENT... - paranoia publishing 2015

AGF - POEEMITOOTJANNA. POEMPRODUCER. RUNOJEN TUOTTAJA. DICHTPRODUZENT... - paranoia publishing 2015

AGF - Poemproducer = Poeemitootjanna = Стихопроизводитель = Runojen tuottaja = Dichtproduzent - paranoia publishing 2015

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: AGF
Pealkiri: Poemproducer = Poeemitootjanna = Стихопроизводитель = Runojen tuottaja = Dichtproduzent
Kirjastus: paranoia publishing
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Tuuli Aule
Väljaandmise aeg: 2015
Formaat: ca 13x21 cm, 88 lk., pehme köide
Kaal: ca 280 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Rööppealkiri ka jaapani keeles. Osa luuletusi rööpselt ka eesti, vene, soome, jaapani või saksa keeles.

"Kirjutamine elektroonilisel ajal. kui emotsioonidel oleks tsüklid. mõned salmiakki mustrid. ma kogun mõtteid selle elektroonilise planeedi igast nurgast"

AGF-i raamat on koostatatud kaasaegsest elektroonilisest tekstiproduktsioonist ning tema ulatuslikust häälele kirjutatud tekstiloomingust.

AGF on Ida-Saksamaal sündinud ja praegu Soomes elav e-poetess, vokalist, heli- ja multimeediakunstnik. Ta on tuntud läbi keele ja kommunikatsiooni dekonstruktsiooni digitehnoloogiat uuriva kunstnikuna. Heliluule ja konkreetse poeesia uuendamise eest on ta saanud kahel korral maailma suurima elektroonilise kultuuri festivali Ars Electronica preemia, neist üks Grand Prix. Avaldanud hulgaliselt sooloalbumeid ja koostöid mainekate muusikutega.

Tema elektroonilisse muusikasse ja hübriidmeediasse konverteeritud luulet on avaldatud ja esitatud plaatidel, elusettekannetel ja heliinstallatsioonidel muuseumides, klubides ja teatrites üle maailma. Tegu on olulise ja maailmamastaabis tunnustatud loojaga, kelle mitmikkeelse esikraamatu ilmumine sõltumatult Eesti kirjastuselt on huvitav käik.