Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Anna-Maria Penu - EESTI VERI - Tammerraamat 2017

Anna-Maria Penu - EESTI VERI - Tammerraamat 2017

Anna-Maria Penu - Eesti veri - Tammerraamat 2017

Rohkem infot


12,50 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Anna-Maria Penu
Pealkiri: Eesti veri
Kirjastus: Tammerraamat
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Angelika Schneider
Väljaandmise aeg: 2017
Formaat: ca 15x21 cm, 224 lk., kõva köide
Kaal: ca 450 g
Seisukord: väga heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Romaan «Eesti veri» uurib teravmeelse huumoriga isikliku elu võimalikkust lähituleviku Eestis. Ennekõike just naise keha otseselt puudutavaid otsuseid, aga ka teatud majanduslike, tööalaste ja poliitiliste valikute kaalu ning nende tagajärgi inimestele.

See on Eesti, kus noor peaminister Vamps keelab esimese asjana ära raseduse vabatahtliku katkestamise, mis romaani sündmustiku ka käivitab.

Enam hullemaks minna ei saa, arvavad Eesti elanikud. Kuid küünikud vastavad, et saab. Hullemaks saab alati minna. Ja lähebki. Igas kodus peab olema tulirelv, kuriteoks muutuvad töötus, abielurikkumine ning võõrkeeltes rääkimine. Kui palju võivad valitsuse otsused mõjutada inimeste eraelu, nende tundeid ja valikuid? Kuivõrd seotud on poliitika ja intiimsus?

Raamatu peategelane Eeva kirjutab poliitilisi kõnesid opositsiooni suurimale parteile, mida juhib tema ema. Samal ajal on ta isiklik elu ühe meeletu eksperimendi tõttu karile jooksmas.

Kõige taga tuksleb Eeva püüd trotsida neoliberaalset maailma, mille vastu ta tuliselt sõna võtab ja kust ta väljapääsu otsib. Vabadusel on aga väga kõrge hind. Sest vabadus pole kunagi olnud reegel, vaid alati erand.