Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Reet Kudu - INGLIMAMMID - ER 2009

Reet Kudu - INGLIMAMMID - ER 2009

Reet Kudu - Inglimammid - ER 2009

Rohkem infot


7,50 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Reet Kudu
Pealkiri: Inglimammid
Kirjastus: Eesti Raamat
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Ülo Emmus
Väljaandmise aeg: 2009
Formaat: ca 14x21 cm, 224 lk., pehme köide
Kaal: ca 280 g
Seisukord: tiitellehe ülanurgas on pastakaga kirjutatud kunagise omaniku nimetähed, asukoht ja daatum, muidu heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Mu romaanis kohtub provintsisiteatri naiskoomik Monika Moon taas kunagise noorusarmastuse – lätlase Valdisega. Kohtumine vallandab rea lustakaid ja seikluslikke sündmusi, mis viivad Monika nii naabrite juurde Lätimaale filmivõtetele kui ka totalitaarsesse Usbeki Vabariiki. Ja seda kõike vaid tänu sellele, et näitlejatar koduteatrist just enne pensioniiga vallandatakse.

Tallinnas saab ta ajutise ulualuse sõbratar Kelli Keili korteris, sest kunstnik on sõitnud pikemaks ajaks Saksamaale oma vanatädile külla, et armastatu unustada. Seal ootavad Kellit kohalike pihtimused, mis unustamise algul veel raskemaks teevad. Mõni õnnetus on aga justkui inglimammide riugas, et inimene ometi kord tõelise armastuse ja kutsumuse viitsiks üles otsida ega oleleks kuni surmatunnini iseennast haletsedes talle sobimatus linnas, ametis või armusuhtes, kust ammu aeg lahkuda.
Reet Kudu