Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Kristjan Sander - ÕHTU RANNAL - Varrak 2012

Kristjan Sander - ÕHTU RANNAL - Varrak 2012

Kristjan Sander - Õhtu rannal - Varrak 2012

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Kristjan Sander
Pealkiri: Õhtu rannal
Kirjastus: Varrak
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Päivi Palts
Väljaandmise aeg: 2012
Formaat: ca 14x21 cm, 166 lk., kõva köide
Kaal: ca 320 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Mis ühendab oma tööst tüdinud programmeerijat, kes võidab loteriil miljoni, arheoloogi, kes sõidab vaatama kauget, ainult süngete kuulduste järgi tuntud linnakest või kosmosekoloonias kasvanud kummalist poissi, keda ainsana oma kaaskodanikest ei paina paaniline hirm kohaliku looduse ees…?

Olgugi, et käesoleva kogumiku lood on nii stiililt kui sisult väga erinevad, ühendab neid kõiki süvenemine tegelaste sisemaailma. Kõigis neis kujutatakse tänapäevast «inimest tänavalt» fantastilises, omaenda seaduste järgi toimivas maailmas. Kõik need räägivad Inimese kohtumisest Võõraga. Midagi meelepärast peaks siit enda jaoks leidma iga ulmesõber.

Kristjan Sander (snd 1977) on värvika stiiliga eesti ulmekirjanik, kelle loomingust leiab näiteid peaaegu kõigist fantastika alamžanridest tõsiteaduslikust ulmest õuduskirjanduseni. Sanderil on ilmunud lühiromaanid «Valguse nimel» (2003) ja «13 talvist hetke» (2008).

Valikkogusse «Õhtu rannal» on koondatud 7 lühemat või pikemat juttu 14 viimasest aastast. Kolm neist ilmuvad käesolevas väljaandes terviklike lõpetatud teostena esmakordselt.

Sisu:

Lugejale
Kolmevalitsus
Õhtu rannal
Linn
Rulett
Punksi metamorfoos
Loodimine
Galahar
Ilmumisandmed