Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Viveca Sten - VAGA VESI - Sandhamni mõrvalood, Pegasus 2016

Viveca Sten - VAGA VESI - Sandhamni mõrvalood, Pegasus 2016

Viveca Sten - Vaga vesi - Sandhamni mõrvalood, Pegasus 2016

Rohkem infot


12,50 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Viveca Sten
Pealkiri: Vaga vesi
Kirjastus: Pegasus
Sari: Sandhamni mõrvalood
Tõlkija: Tiia Johansson
Kujundaja, illustraator: Ivi Piibeleht, Elina Grandin ja Mats Lindfors
Väljaandmise aeg: 2016
Formaat: ca 14x22 cm, 328 lk., pehme köide
Kaal: ca 450 g
Seisukord: väga heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Kuum juulihommik ühel idüllilisel Sandhamni väikesaarel. Koeraga jalutama läinud mees teeb mere rannas õõvastava avastuse: tema jalge ees vedeleb kalavõrkudesse mähkunud laip. Esimesena jõuab sündmuspaigale politseiinspektor Thomas Andreasson. Ta tunneb ohvris ära Kristen Berggreni, mandrilt pärit poissmehe, kes on juba mitu kuud kadunud. Kõik märgid viitavad, et tegu on õnnetusjuhtumiga – kuni hetkeni, mil kohaliku misjonimaja juurest leitakse järgmine, julmalt moonutatud surnukeha. Seekord on tegu Berggreni onu tütrega, kellega Thomas alles hiljuti Stockholmis kokku puutus.

Kuni saareelanikud üritavad masendavatest uudistest toibuda, pöördub Thomas oma lapsepõlve sõbranna, kohaliku advokaadi Nora Linde poole. Üheskoos asuvad nad kahe salapärase võõra mõrvu uurima, püüdes samal ajal otsida selgust ka omaenda elu kummalistes keerdkäikudes pärast noorpõlves koos veedetud suvepäevi.

Viveca Sten on üks edukamaid Rootsi naiskrimiautoreid. Tema raamatuid on avaldatud enam kui 25 keeles ja müüdud maailmas kokku üle nelja miljoni, Rootsi TV4 on nende põhjal vändanud telesarja «Mõrvad Sandhamnil». Sandhamnil on Viveca enda suvekodu juba tema lapsepõlvest saati, samuti on saar paljude stockholmlaste lemmiksuvituskoht.