Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Elizabeth Gilbert - SUUR VÕLUVÄGI. HIRMUDEST VABA LOOMINGULINE ELU - Varrak 2016

Elizabeth Gilbert - SUUR VÕLUVÄGI. HIRMUDEST VABA LOOMINGULINE ELU - Varrak 2016

Elizabeth Gilbert - Suur võluvägi : Hirmudest vaba loominguline elu - Varrak 2016

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Elizabeth Gilbert
Pealkiri: Suur võluvägi : Hirmudest vaba loominguline elu
Kirjastus: Varrak
Sari: -
Tõlkija: Karin Suursalu
Kujundaja, illustraator: -
Väljaandmise aeg: 2016
Formaat: ca 15x22 cm, 216 lk. , kõva köide
Kaal: ca 400 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Rahvusvahelise menuki «Söö, palveta, armasta» autori Elizabeth Gilberti uus raamat «Suur võluvägi» viib lugeja imede- ja rõõmuküllasesse maailma. Kohta, kus sünnib looming.

Gilberti raamatud on pakkunud tiivustust ja turgutust igas eas ja igal elualal tegutsevatele inimestele. Uues raamatus tutvustab kirjanik oma loomeprotsessi ja jagab teraseid mõtteid loomingulisuse kohta. Ta arutleb sellise salapärase nähtuse üle nagu inspiratsioon ja julgustab lugejaid minema sinna, kuhu uudishimu neid kannab, ületama oma hirme, et tegeleda sellega, mida kõige rohkem armastame.

Gilbert näitab, et loominguline elu pole üksnes kunstnike või kirjanike privileeg, vaid midagi, mis on kättesaadav kõigile. Ta arutleb, mida teha ja kuidas käituda, et saaksime elada loominguliselt, olgu siis meie sooviks raamatut kirjutada või maalida, mõni oma ammune unistus teoks teha või lihtsalt igapäevaellu rohkem ärksust ja kirge tuua. Gilberti südamlik ja lustlikult kahe jalaga maa peal raamat paneb otsima inimhinge salasoppidesse peidetud kummalisi kalliskive.