Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Danielle Steel - ÕED - Ersen 2007

Danielle Steel - ÕED - Ersen 2007

Danielle Steel - Õed - Ersen 2007

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Danielle Steel
Pealkiri: Õed
Kirjastus: Ersen
Sari: -
Tõlkija: Hels Hinrikson
Kujundaja, illustraator: Peeter Sepping
Väljaandmise aeg: 2007
Formaat: ca 15x22 cm, 352 lk., kõva köide
Kaal: ca 670 g
Seisukord: heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Candy – see on ainuke nimi, mida ta vajab – tuhiseb läbi Pariisi, New Yorgi ja Tokyo kui moemaailma viimase aja kuulsaim rahvusvaheline supermodell....

Tema õde Tammy on populaarseima telesarja produtsent ja tal on armastatud kodu LA-s, Hollywoodi mägedes...

Vanim õde Sabrina on New Yorgis ambitsioonikas noor advokaat, Anni aga tegutseb kunstnikuna Firenzes ja elab üksnes kunstile...

Ühel iseseisvuspüha nädalavahetusel, nagu igal aastal, tulevad õed koju Connecticuti iga-aastasele perekonna kokkusaamisele. Kuid enne, kui pühad on läbi, tabab õdesid tragöödia, mis muudab põhjalikult kogu nende maailma.

Üleöö peavad õed, kes on palavikuliselt ajanud taga oma edu ja elanud oma elu – erinevates maailma otstes – tulema kokku, et jagada majaosa New Yorgis, toetada üksteist ja isa ning seada oma elu taas rööpasse, samal ajal püüab üks õdedest raskustega parandada oma purunenud keha ja hinge.

Nii algab nende elus ootamatu peatükk elust pulbitsevas majas, mis on täis ekstsentrilisi koeri, naeru, pisaraid, sõpru, mehi... ning sellist ausust ja tingimusteta armastust, mida saavad jagada ainult õed. Aga kui neli naist end sisse seavad, on kõik sunnitud seisma silmitsi oma elusihi leidmisega.