Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Jonathan Stroud - PTOLEMAIOSE VÄRAV. BARTIMAEUSE TRILOOGIA KOLMAS RAAMAT - Pegasus 2007

Jonathan Stroud - PTOLEMAIOSE VÄRAV. BARTIMAEUSE TRILOOGIA KOLMAS RAAMAT - Pegasus 2007

Jonathan Stroud - Ptolemaiose värav : Bartimaeuse triloogia teine raamat - Pegasus 2007

Rohkem infot


17,50 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Jonathan Stroud
Pealkiri: Ptolemaiose värav : Bartimaeuse triloogia teine raamat
Kirjastus: Pegasus
Sari: -
Tõlkija: Bibi Raid
Kujundaja, illustraator: Catherine Zarip
Väljaandmise aeg: 2007
Formaat: ca 15x23 cm, 560 lk., kõva köide
Kaal: ca 850 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: «Kunagi, väga kaua aega tagasi, polnud mulle kusagil vastast. Võisin läbi mägede murda... üheainsa hingetõmbega terveid metsi langetada...» Kaks tuhat aastat on möödunud sest ajast, kui Bartimaeus oma võimete tipul oli – võitmatu lahinguis ja võimsa võluri Ptolemaiose usaldusalune. Nüüd, maal vangis ja oma isand Nathanieli põlglikku suhtumist taluma pidades, taipab Bartimaeus, et tema jõud on otsakorral.

Samal ajal uurib varjunime all Londonis elav Kitty Jones salamahti võlukunsti ja deemoneid, lootes lõpetada džinnide ja inimeste vahelise igavese vastuseisu.

Bartimaeuse triloogia erakordne viimane raamat ühendab endas erinevaid sajandeid ja viib lugejad seni tundmatutesse maailmadesse. Bartimaeuse, Nathanieli ja Kitty saatused ühinevad veel viimast korda. Koos peavad nad võitma reeturist võlurid, paljastama verdtarretamapaneva vandenõu ja astuma vastu kõige suuremale ohule, mida võlumaailm elades näinud on. Ning mis kõige hullem – nad peavad võitlema üksteisega...

Jonathan Stroud on sündinud 1970. aastal Bedfordis ning on kirjutanud kogu oma teadliku elu. Pärast inglise kirjanduse õpinguid Yorki ülikoolis kolis ta Londonisse, kus töötas ühe kirjastuse juures toimetajana. Peale Bartimaeuse triloogia on Stroud avaldanud kolm romaani. Praegu pühendab ta kogu oma aja kirjutamisele.

Ta elab St. Albansis koos abikaasa ja väikese tütrega

Bartimaeuse triloogia kolmas raamat.