Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Sri Rama Michael Tamm - KABALA - SALADUSTE SALADUS - Kodutrükk 2001

Sri Rama Michael Tamm - KABALA - SALADUSTE SALADUS - Kodutrükk 2001

Śrī Rāma Michael Tamm - Kabala - saladuste saladus - Kodutrükk 2001

Rohkem infot


14,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Śrī Rāma Michael Tamm
Pealkiri: Kabala - saladuste saladus
Kirjastus: Kodutrükk
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: -
Väljaandmise aeg: 2001
Formaat: ca 15x21 cm, 160 lk., pehme köide
Kaal: ca 220 g
Seisukord: väga heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Raamatus käsitleb Rama Tamm nullhüpoteesteooriat läbi igavikuprisma. Lisaks uurib autor lähemalt kabala saladusi, vabamüürlust ja tarot kaartide müsteeriumi.

- - - - -

Vikipeedia kirjutab:

Śrī Rāma Michael Tamm (sünninimi Mihkel Tamm; 9. veebruar 1911 Elistvere – 22. november 2002 Boston) oli eesti päritolu müstik, advaita-vedaantat ja muid müstilisi õpetusi käsitlevate raamatute autor.

Tamm lõpetas gümnaasiumi Tartus ning läks 1940. aastal laevakütjana Rootsi. Mitmetes riikides viibimise järel läks ta Saksamaale, kus astus Berliini tehnikaülikooli tuumafüüsikat õppima. Saksamaal käis Tamm läbi teosoofide, orientalistide ja astroloogidega. 1948. aastal olevat seal toimunud tema "usuline ümbersünd".

1956. aastal plaanis Tamm rännata jalgsi Eestist läbi Nõukogude Liidu Indiasse, kuid Eestis võeti talt ära pagulase pass. Ta ei saanud luba elada Tallinnas ning elas Tartus ja teistes väiksemates asulates.

Haljand Udami sõnade järgi olevat Tamm Eestis pidanud omalaadset "metsaülikooli" ja KGB kahtlustas teda budistliku salaorganisatsiooni rajamises.

1981. aastal anti Tammele luba rännata välja Iisraeli, kuid ta asus elama Ameerika Ühendriikidesse.

Sri Rama Mihkel Tamm käis läbi ja talle avaldasid mõjutusi saksa laama Anangarika Govinda, Ramakrishna Parahamsa Euroopa misjoni juht ning üks tolle 12 apostlist Gayatri Devi, advaita õpetlane T. M. P. Mahadevana, jaapani teadlane Hiroshi Motoyama ja eesti teoloog Uku Masing.

Ta lõi oma müstilise filosoofia süsteemi, mida nimetas nullhüpotees-teooriaks.