Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Tõnu Lehtsaar - HINGEPILK. KRIISIOLUKORDADE PASTORAALPSÜHHOLOOGIA - Logos 1994

Tõnu Lehtsaar - HINGEPILK. KRIISIOLUKORDADE PASTORAALPSÜHHOLOOGIA - Logos 1994

Tõnu Lehtsaar - Hingepilk : Kriisiolukordade pastoraalpsühholoogia - Eesti EKBKL Kõrgema Usuteadusliku Seminari õppekirjandus nr. 1, Logos 1994

Rohkem infot


19,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Tõnu Lehtsaar
Pealkiri: Hingepilk : Kriisiolukordade pastoraalpsühholoogia
Kirjastus: Logos
Sari: Eesti EKBKL Kõrgema Usuteadusliku Seminari õppekirjandus nr. 1
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Tiina Sildre
Väljaandmise aeg: 1994
Formaat: ca 14x21 cm, 256 lk., pehme köide
Kaal: ca 280 g
Seisukord: väga heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: TÜ usuteaduskonna võrdleva usuteaduse õppetooli dotsendi Tõnu Lehtsaare raamat kriisiolukordade pastoraalpsühholoogiast on vähese eestikeelse teoloogilise kirjanduse seas ainulaadne. Raamat käsitleb kriisiolukordi, millega iga inimene võib kokku puutuda, sisaldab hulga näiteid tüüpilistest juhtumitest ning annab juhiseid nende lahendamiseks või sobiva nõu leidmisieks. See on käsi- ja õpperaamat, mis peaks olema iga vaimuliku töölaual ning seda tuleks soovitada lugeda kõigil kristlastel.
Teoloog Kalle Kasemaa

Raamatus esitatu pakub suurt huvi ka psühhiaatrile, kuna siin lõikuvad hingehoiu, psühhohügieeni ja psühhoteraapia vaatekohad.
Psühhiaater Vaino Vahing

Selle suurepärase raamatu võtmesõnaks on inimene ja tema hingelised kriisid. Kuigi tegemist on religioonipsühholoogiaga, pakub see väga palju ka neile, kes huvituvad psühholoogiast ja psühhoteraapiast. Vaatamata kultuuride ja religioonide erinevustele, on üldinimlikud probleemid kõikjal sarnased. Inimene vajab mõistmist, vajab teed oma hinge juurde.
Psühholoog Aleksander Pulver