Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Terry D. King - TEADVUS. KAS TAHAD TEADA, KES SA PÄRISELT OLED JA MIDA TEGELIKULT SUUDAD?... - OM 2017

Terry D. King - TEADVUS. KAS TAHAD TEADA, KES SA PÄRISELT OLED JA MIDA TEGELIKULT SUUDAD?... - OM 2017

Terry D. King - Teadvus : Kas tahad teada, kes sa päriselt oled ja mida tegelikult suudad? Teadvuse kasutamine. Kaugvaatlus. Kaugmõjutamine. Transdimensionaalne suhtlemine - OM 2017

Rohkem infot


17,50 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Terry D. King
Pealkiri: Teadvus : Kas tahad teada, kes sa päriselt oled ja mida tegelikult suudad? Teadvuse kasutamine. Kaugvaatlus. Kaugmõjutamine. Transdimensionaalne suhtlemine
Kirjastus: OM
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: -
Väljaandmise aeg: 1999
Formaat: ca 15x20 cm, 148 lk., pehme köide
Kaal: ca 320 g
Seisukord: väga heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Kas teadsid, et presidendid, valitsused ja suurettevõtted on meediumeid, ekstrasensse, kaugvaatlust-, mõjutamist ning kanaldamist ehk transdimensionaalset suhtlust aastakümneid kasutanud oma otsuste tegemisel?

«Teadvus» põhineb aastate pikkuse uurimustöö ja katsetuste tulemustel. See on tõeline teadvuse kasutamise käsiraamat. Avaldame esimest korda oma saladused T.I.M.E. eksperimentidest.

Dr Terry King selgitab oma suurepärases raamatus, mis on teadlik teadvus, alateadvus, kollektiivne teadvus ja Ülim Teadvus, kuidas need toimivad ning kuidas neid õigesti kasutada. Dr King avaldab, kuidas iga inimene saab erinevaid teadvuse tüüpe kasutades luua omale vajalikku reaalsust. Inimestel on vaja vaid oma mõistuse vormi viimiseks seda treenida nagu teeme seda ka oma kehaga. Dr King õpetab oma raamatus ka erinevaid teadvuse kasutamise tehnikaid – kaugvaatlust, -mõjutamist ja transdimensionaalset suhtlemist ehk kanaldamist.

Veenvalt on tõestatud, et inimese õigesti fokusseeritud mõttel on võime mõjutada ning muuta füüsilist massi. Nüüd on ka teada ja mõistetud, et inimese mõte toimib tegelikult vastastikuti koos meie füüsilise Universumiga.

«Teadvus» on tõeliselt hariv ja valgustav lugemine igaühele, kes soovib nii enda, kogukonna või miks mitte ka kogu ühiskonna paremale tulevikule kaasa aidata. Nagu dr King ütleb oma raamatus: «Üksikult võime alustada VÕIMSATE ja OLULISTE muutustega. Kollektiivselt SUUDAME muuta maailma.»

See raamat paljastab tõelise, «mõte-mõttele», «mõistus-mõistusele» ja «mõistus-sündmusele» reaalsuse loomise saladuse. Kaugvaatlus, -mõjutamine ja transdimensionaalne suhtlus on osutunud kasulikeks oma avastamatuse ning vaiksuse tõttu. See põhjalikel uuringutel põhinev raamat näitab, mida me suudame saavutada traditsiooniliste teaduse ja vaimsuse piiride ületamisel. Raamat on loodud täitmaks tühimikku tänapäevase parima teaduse ja ajatu mineviku tarkuse vahel – põimides need kaks kokku meie elurolli ning loovuse paremaks mõistmiseks.