Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Alexandra Ripley - KULLAVÄLJADE KUNINGAD - Ersen 2002

Alexandra Ripley - KULLAVÄLJADE KUNINGAD - Ersen 2002

Alexandra Ripley - Kullaväljade kuningad - Ersen 2002

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Alexandra Ripley
Pealkiri: Kullaväljade kuningad
Kirjastus: Ersen
Sari: -
Tõlkija: Peeter Villmann
Kujundaja, illustraator: -
Väljaandmise aeg: 2002
Formaat: ca 15x22 cm, 400 lk., kõva köide
Kaal: ca 520 g
Seisukord: heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Alexandra Ripley suurepärane romaan toob taas kõikide tema «Scarlettisse» kiindunud lugejate pilgu ette lõunaosariikide armastuse ja dramatismiga täidetud maailma...

Sõda röövis temalt kõik rikkused. Vaesel ja vallalisel Francesca «Chess» Standishil, kelle kolmekümnes sünnipäev pole enam kuigi kaugel, ei ole alles midagi peale uhkuse, laguneva jõeäärse häärberi ja patendi masinale, mis näitab oma tõelisi võimeid ainult juhul, kui satub õige mehe kätesse. Selleks meheks osutub vaevu kahekümnene ja lausa pealetükkivalt nägus Nate Richardson.

Nate nõustub meeletu rikastumisiha sunnil Chessiga abielluma, ehkki tema süda kuulub teisele naisele. Nate saab patendi. Chess saab äripartneri, abikaasa ja lootuse, et mees teda kunagi tõeliselt ihaldama hakkab. Kuid see tehing paiskab Chessi reetmisest, kõrilõikajalikest ärivõtetest ja jõhkratest kirgedest kubisevasse maailma. Ning teeb temast naise, kellega tuleb paratamatult arvestada - naise, kes on etteennustamatu, uudselt särav ja piisavalt tugev, et võidelda oma armastuse nimel ükskõik millise vastasega ja kas või terve maailmaga.