Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Tarmo Tuule (toimetaja) - RAAMAT. KIRJANDUSLIK MÄLUMÄNG - Ajakirjade Kirjastus 2012, ilma täringuta

Tarmo Tuule (toimetaja) - RAAMAT. KIRJANDUSLIK MÄLUMÄNG - Ajakirjade Kirjastus 2012, ilma täringuta

Tarmo Tuule (toimetaja) - Raamat : Kirjanduslik mälumäng - Ajakirjade Kirjastus 2012

Rohkem infot


6,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Tarmo Tuule (toimetaja)
Pealkiri: Raamat : Kirjanduslik mälumäng
Kirjastus: Ajakirjade Kirjastus
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: -
Väljaandmise aeg: 2012
Formaat: ca 18x25 cm, 576 lk., kõva köide
Kaal: ca 1750 g
Seisukord: väga heas seisus vähekasutatud raamat ja järjehoidjad, algselt komplektis olnud täring (täiesti harilik kuue küljega täring) paraku puudub kuid seda saab kergesti asendada ükskõik millise teise lauamängu täringuga

Märkused: «Raamat» on nii huvitav lugemine kui hariv seltskonnamäng kõigile suurtele raamatusõpradele. Nende kaante vahel on 800 valikvastuste ja selgitustega küsimust Eesti ja kogu maailma kirjanduse kohta. Kui on soov oma kirjanduslikud teadmised mitmekesi proovile panna, tuleb liikuda läbi raamatu täringut visates, järjehoidjatega järge pidades ja kordamööda küsimustele vastates. Et rohkem põnevust oleks, tuleb täita ka lisaülesandeid. Kes esimesena õnneliku lõpuni jõuab, on võitja.

«Raamat» on mõeldud kõigile kirjandushuvilistele, küsimusi on nii kergemaid kui raskemaid, kuid osad kirjandusteaduse ja muude huvitavate kirjandusega seotud faktide kohta käivad küsimused on maiuspalaks tõelisele kirjandusgurmaanile. Raamatuga käivad kaasas ka mängujuhis, järjehoidjad ja täring. Põnevat lugemist ja elamusterohket mängimist!