Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Elizabeth Edmondson - VILLA ITAALIAS - Varraku ajaviiteromaan, Varrak 2010

Elizabeth Edmondson - VILLA ITAALIAS - Varraku ajaviiteromaan, Varrak 2010

Elizabeth Edmondson - Villa Itaalias - Varraku ajaviiteromaan, Varrak 2010

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Elizabeth Edmondson
Pealkiri: Villa Itaalias
Kirjastus: Varrak
Sari: Varraku ajaviiteromaan
Tõlkija: Lii Tõnismann
Kujundaja, illustraator: Mari Kaljuste
Väljaandmise aeg: 2009
Formaat: ca 16x21 cm, 376 lk., ümbrispaberiga kõva köide
Kaal: ca 620 g
Seisukord: heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Villa Dantesse, kaunisse, kuid nüüdseks mahajäetud majja Liguuria rannikul, kutsutakse kokku neli üksteisele täiesti võõrast inimest. Kõiki neid on nimetatud intrigeerivalt salapärase Beatrice Malaspina testamendis, aga mitte keegi ei tea, kes see naine on. Ooperilaulja Delia, Cambridge'i aatomiteadlane George, krimikirjanik Marjorie ja Bostoni pankur Lucius tulevad Itaaliasse ja avastavad kohale jõudes, et saladus muutub üha läbitungimatuks.

Kevadest saab rõõmuküllane Itaalia suvi ning elule ärkab ka villa Dante oma seinamaalide ja kunagi nii lummavate aedadega. Kui vesi taas voolama pääseb ja purskkaevud täidab, külastab nelik maja kõrval asuvat keskaegset torni ja leiab end ootamatult silmitsi häirivate minevikusündmustega. Igaüks neist neljast hakkab villa lummuses aegamööda muutuma ning sõjaaja kurbadest läbielamistest tärkavad lootusevõrsed. Lõpuks, kui lagedale on tulnud viimnegi vapustav saladus, saab neile osaks ootamatu pärandus ning suurim kingitus – uus elu.

- - - - -

Raamatu autor Elizabeth Edmondson sündis Tšiilis, õppis algul Calcuttas ja Londonis ning seejärel Oxfordi ülikoolis, praegu aga pühendab võrdselt aega Oxfordi tornidele ja Põhja-Itaaliale. Kirjanik on abielus kunstiajaloolasega, peres on kaks last.