Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Katharina Hagena - ÕUNASEEMNETE MAITSE - Varraku ajaviiteromaan, Varrak 2009

Katharina Hagena - ÕUNASEEMNETE MAITSE - Varraku ajaviiteromaan, Varrak 2009

Katharina Hagena - Õunaseemnete maitse - Varraku ajaviiteromaan, Varrak 2009

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Katharina Hagena
Pealkiri: Õunaseemnete maitse
Kirjastus: Varrak
Sari: Varraku ajaviiteromaan
Tõlkija: Terje Loogus
Kujundaja, illustraator: Ruth Huimerind ja Mari Kaljuste
Väljaandmise aeg: 2009
Formaat: ca 16x21 cm, 168 lk., ümbrispaberiga kõva köide
Kaal: ca 320 g
Seisukord: heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Iris pärib vanaema vana maja, kus ta lapsepõlves koolivaheajad veetis. Ta rändab mööda tubasid ja aeda, mööda unustusehõlma vajunud maailma, kus punased sõstrad üleöö valgeks muutuvad ja konservitud pisaratena purki pannakse, kus õunapuu kaks korda järjest õitseb, külad kaovad ja naised sõrmeotstest sädemeid poetavad.

Toast-tuppa jalutades sorib ta omaenese mälestustes ja unustustes: Millega tegeles ta vanaisa tegelikult enne seda, kui ta sõtta läks? Kes meestest armastasid Bertha tütreid? Kes sõi õuna koos seemnetega ära? Lõpuks jõuab Iris oma meenutustes selle ööni, mil ta täditütar Rosmariega juhtus kohutav õnnetus: Mida tegi Rosmarie talveaia katusel? Ja mida tahtis ta Irisele veel öelda? Iris aimab, et unustamisel on erinevaid liike. Ja mäletamine on ainult üks nendest.

Katharina Hagena on sündinud 1967. aastal, õppinud Marburgis, Londonis ja Freiburgis inglise ja saksa filoloogiat, teinud teadustööd James-Joyce'i sihtasutuses Zürichis ja töötanud õppejõuna Trinity College's Dublinis ning Hamburgi ülikoolis. Praegu on ta vabakutseline kirjanik ja elab Hamburgis.