Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Kristiina Genno (koostaja) - NASTJA SUUR MAAGIARAAMAT - Fookus 2015

Kristiina Genno (koostaja) - NASTJA SUUR MAAGIARAAMAT - Fookus 2015

Kristiina Genno (koostaja) - Nastja suur maagiaraamat - Fookus 2015

Rohkem infot


14,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Kristiina Genno (koostaja)
Pealkiri: Nastja suur maagiaraamat
Kirjastus: Fookus
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Siim Saidla, Stanislav Moškov ja Andres Adamson
Väljaandmise aeg: 2015
Formaat: ca 21x29 cm, 168 lk., kõva köide
Kaal: ca 800 g
Seisukord: heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Maagia abil saab korda saata kõike, mida hing ihaldab. Selleks tuleb aga teada nõiakunsti reegleid. Sest nõidumine – see on nagu supikeetmine. Väga täpselt peab teadma, millised komponendid supi sisse käivad, kui kaua tuleb leemekest keeta ja kuidas serveerida, et maitseelamus oleks maksimaalne.

Samamoodi on nõidudes oluline teada kõiki selle imepisikesi detaile, alates sellest, millal ja kuidas seda teha ning lõpetades sellega, kuidas sõprade abil rituaalile väge juurde manada.

Selle raamatu kaante vahele olen kogunud kõik enda järele proovitud nõidustükid ja maagilised rituaalid. Jagan teiega oma teadmisi sellest, kuidas oma ellu juurde võluda armastust, raha ja ilu. Selgitan, millised armujoogid on niivõrd tugevad, et on lubatud vaid abielunaistele. Kuidas eluteenumbri abil mõista oma saatust, saada teadlikuks oma nõrkustest ning muutuda seeläbi tugevamaks inimeseks. Annan nõu, kuidas panna kuuenergia enda kasuks tööle ehk kuidas valida nõidumiseks õige päev.

Heidame pilgu ka maagilisse kivide maailma. Aitan teil näha iga kivi hinge just sel moel nagu mina neid näen. Maagia on imelihtne. See võib olla ka osa teie igapäevaelust. Proovige järele!