Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Ahti Tomingas jt. (toimetajad) - EESTI VABARIIK 100. TEA ENTSÜKLOPEEDIA ERIVÄLJAANNE - TEA 2017

Ahti Tomingas jt. (toimetajad) - EESTI VABARIIK 100. TEA ENTSÜKLOPEEDIA ERIVÄLJAANNE - TEA 2017

Ahti Tomingas, Ragnar Hunt, Irena Kruusmaa, Alvar Loog, Madis Maasing, Ebeli Nahkur, Arvi Tampuu, Silva Tomingas (toimetajad) - Eesti Vabariik 100 : TEA entsüklopeedia eriväljaanne - TEA 2017

Rohkem infot


29,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Ahti Tomingas, Ragnar Hunt, Irena Kruusmaa, Alvar Loog, Madis Maasing, Ebeli Nahkur, Arvi Tampuu, Silva Tomingas (toimetajad)
Pealkiri: Eesti Vabariik 100 : TEA entsüklopeedia eriväljaanne
Kirjastus: TEA
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Kalev Tomingas
Väljaandmise aeg: 2017
Formaat: ca 22x28 cm, 400 lk., kõva köide
Kaal: ca 1900 g
Seisukord: väga heas seisus raamat, originaalkiles

Märkused: «Eesti Vabariik 100» on väärtuslik teatmeteos, tähistamaks meie vabariigi 100. sünnipäeva. Tegemist on kõige kaasaegsema Eestit käsitleva raamatuga, mis on mõeldud väga laiale kasutajaskonnale ja mis peaks olema igas riigiasutuses ja omavalitsuses, igas õppeasutuses ja igas kodus, kus peetakse lugu isamaalisest kasvatusest ja haridusest.

Teost «Eesti Vabariik 100» on TEA Kirjastus ette valmistanud teadlikult ja järjepidevalt juba aastast 2008. Teos põhineb osaliselt TEA entsüklopeedia eriväljaandel «Eesti Vabariik» ja TEA e-Entsüklopeedial www.ents.ee. Teose loomisel on osalenud kokku üle 260 koostaja ja toimetaja. Teos on illustreeritud enam kui 1000 tänapäevase ja ajaloolise fotoga, kaartide, skeemide ja tabelitega. Pidulikus köites raamat on igati sobiv nii üksikisikule kui ka ametiasutusele kinkimiseks.

«Eesti Vabariik 100» on meie riigi suure juubeli vääriline teatmeteos, mille koht on igas eestikeelses ja -meelses peres.