Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Brandon Bays - VABADUS ON. VABASTAGE OMA PIIRIDETA VÕIMED - Pilgrim 2008

Brandon Bays - VABADUS ON. VABASTAGE OMA PIIRIDETA VÕIMED - Pilgrim 2008

Brandon Bays - Vabadus on : Vabastage oma piirideta võimed - Pilgrim 2008

Rohkem infot


12,50 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Brandon Bays
Pealkiri: Vabadus on : Vabastage oma piirideta võimed
Kirjastus: Pilgrim
Sari: -
Tõlkija: Tiia Rinne
Kujundaja, illustraator: Ivi Piibeleht ja Jaak Põder
Väljaandmise aeg: 2008
Formaat: ca 14x22 cm, 256 lk., pehme köide
Kaal: ca 380 g
Seisukord: heas seisus kasutatud raamat

Märkused: See raamat on kirjutatud selleks, et anda teile elavat kogemust vabadusest.

Need on raamatu «Vabadus on» avasõnad – ja Brandon annab täpselt seda, mida lubab. See on raamat vabadusest – vabadusest kõige tõelisemas ja sügavamas mõttes, vabadusest kõikidel olemise tasanditel.

Brandon Baysi «Vabadus on» aitab meil muuta oma elu pingu tuse ta mõnusaks olemiseks, täis armu ja rõõmu. ­Juhendatavad sisevaatlused meditatsioonide ning süüvi vate mõtlustega võimaldavad kogeda ilmutusi, lõpmatus tunnet ja puhastumist.

See raamat on tulvil inspireerivaid lugusid, mis arendavad sügavamat mõistmist, ning lihtsaid õpetusi, kuidas oma tarkust igapäevastes olukordades rakendada. «Vabadus on» pakub meile vahendid, mille abil elada oma elu tänulikkuses, armas tuses ja vabaduses.

Brandon Bays mitte üksnes ei räägi vabadusest, vaid aitab seda ise kogeda. Pingutuseta juhib ta järgijat oma kindlal­ ja leebel viisil vaikusesse ja rõõmu igaühe sees. Ta õpetab, kuidas vabastada end emotsionaalsetest tõketest, kõrvaldada nega tiivne enesehinnang ja minetada mineviku piirangud, et võiksime loomulikult avaneda omaenda vabalt lendavale olemusele.

Brandon Bays on rahvusvaheliseks bestselleriks saanud ­raamatu «The Journey» (eesti keeles «Rännak», kirjastuselt Pilgrim, 2007) autor.