Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

SENSITIIVSUS. KOGUTEOS - Intuitiivteaduste Kool 1998

SENSITIIVSUS. KOGUTEOS - Intuitiivteaduste Kool 1998

Sensitiivsus : Koguteos - Intuitiivteaduste Kool 1998

Rohkem infot


7,50 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: -
Pealkiri: Sensitiivsus : Koguteos
Kirjastus: Intuitiivteaduste Kool
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: -
Väljaandmise aeg: 1998
Formaat: ca 17x23 cm, 168 lk., pehme köide
Kaal: ca 390 g
Seisukord: heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Koguteos on valminud Intuitiivteaduste Kooli ümber koondunud inimeste ühistööna. Kõik, kes siin oma teadmisi ja kogemusi jagavad, on lugenud koolis kursusi või esinenud üksikloengutega. Mitmed on olnud ka ise kooli õpilased.

Kõigepealt meenutatakse fotode varal kooli viit tegutsemisaastat, seejärel jaguneb raamat kaheks osaks.

Esimeses õpetatakse sensitiivsete võimete rakendamist erinevates valdkondades: ravimises (Gunnar Aarma, Luule Viilma, Tiit Teras jt.), taimekasvatuses (Mercedes Merima), autode parandamises (Enn Siemann), sakraalerootikas (Valev Mirtem), kriminalistikas (Ille Lepasepp), kõikmõeldavais erinevais eluvaldkondades (Gunnar Aarma, Heiki Krimm, Ilmar Soomere, Vigala Sass jt.). Materjal on enamasti lindistatud loengutel ja vestlusringides ning hilisemate juurdekirjutustega tihendatud.

Koguteose teises osas käsitletakse inimese suhteid ümbruse energiatesse; kuidas neid tunnetada ja seadistada. Alustatakse seda Hiina energiaõpetuse Feng Shui esmakordse tutvustamisega eesti keeles, edasi vaadatakse, mida annaks teha oma korteri energeetika paremaks muutmiseks ja õpitakse tundma ning kasutama meid mõjutavaid energiaid nii Eestis kui reisidel laias ilmas. Oma kogemusi jagavad Viljo Viljasoo ning Ingvar Luhaäär.