Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Mae Taal - SINU HOROSKOOP 2016. TULEAHVI AASTA - Marikiri Raamat 2016

Mae Taal - SINU HOROSKOOP 2016. TULEAHVI AASTA - Marikiri Raamat 2016

Mae Taal - Sinu horoskoop 2016 : Tuleahvi aasta - Marikiri Raamat 2016

Rohkem infot


2,50 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Mae Taal
Pealkiri: Sinu horoskoop 2016 : Tulekuke aasta
Kirjastus: Marikiri Raamat
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Sirje Sinisoo
Väljaandmise aeg: 2016
Formaat: ca 15x21 cm, 122 lk., pehme köide
Kaal: ca 270 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: «Horoskoop kui astronoomia ja astroloogia mõjusfääre ühildada püüdev lüli aitab sul end paremini tundma saada, projitseerida ühte või teise olukorda, et teha kõige arukamaid järeldusi ja õiglasemaid otsuseid,» rõhutab horoskoobiraamatu autor.

Ootuspäraselt leiab lugeja traditsioonilise tähtkujude aastahoroskoobi, mis käsitleb tööd, karjääri, rahaseisu, suhteid ja armastust, pere ja lastega seotut, tervist ja kodu ning olmeprobleeme. Samas lisandub mitmeid teisi teemasid, mis selgitavad tähtkujude põhijooni või sodiaagist lähtuvalt armastuse kahteteist tüüpi. Niisamuti sedagi, milliste loomuomadustega mees võiks sinu tähemärgiga enim sobida. Või kuivõrd mõjutavad sind Kuu faasid?

Saad teada, kas oma sodiaagile omaselt lähtud elus pigem mõistusest, tunnetest või neist mõlemast ja seda igas valdkonnas? Tuleahvi aasta horoskoobiraamatut ilmestavad lugemissoovitused, mis ajendavad rohkem iseendasse, oma mõtetesse, soovidesse ja tahtmistesse süüvima, kuid pakuvad ka kirjanduslikku naudingut. Kellele mida. See valikuvõimalus sõltub meeleolust ja eelistustest.