Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Mihhail Retškin - OKUNJOVO SALADUS - Pegasus 2006

Mihhail Retškin - OKUNJOVO SALADUS - Pegasus 2006

Mihhail Retškin - Okunjovo saladus - Pegasus 2006

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Mihhail Retškin
Pealkiri: Okunjovo saladus
Kirjastus: Pegasus
Sari: -
Tõlkija: Guido-Eugen Jakobson
Kujundaja, illustraator: Taavi Torim
Väljaandmise aeg: 2006
Formaat: ca 14x21 cm, 416 lk., pehme köide
Kaal: ca 450 g
Seisukord: esikaane allnurgas on kerge murre, muidu heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Võimalik, et Lääne-Siberis, Omski oblasti põhjaosas, peitub üks maailma suurimatest maailma saladustest. Siin vana pühamu kohal toimuvad kujuteldamatud nähtused. Räägitakse, et maa all asub maailma suurim energiakeskus ja Siberi külakene Okunjovo saab tulevikus olema inimkonna Noa laev, kust saab alguse ka meie tsivilisatsiooni uuestisünd...»
«Trud», 18. veebruar, 2000.a.

«Kitsas ere kiir lõhestas Šaitan-järve vaikse vee kohale tekkinud tihedat udu nagu laser. Rubiinpunast valgust ei saa segi ajada mitte millegagi».
«Moskovski komsomolets», 25. oktoober- 2000.a.

»...Endine võitleja, inimene julgete killast, jutustas, et suvisel kuupaistesel ööl nägi ta suurt koera, kes, ujunud Tara teisele kaldale, muutus suureks inimesetaoliseks olendiks, riietatud valgesse riietusse.

1943. aastal kuulis kohalik elanik Šaitan-järve lähedal ootamatult õrna ebamaist kellahelinat, mis tuli kusagilt ülevalt. Tõstnud pilgu taeva poole, nägi ta oma hämmastuseks õhus tormavaid kirjeldamatult ilusaid hobuseid. «Nende tuules lehvivaid kuldseid lakkasid näen siiani, tuleb vaid silmad sulgeda», jutustab ta.»
«Soveršenno sekretno», nr. 9, 2001.a.

- - - - -

Vene autori Mihhail Retškin on tuntud kui anomaalsete nähtuste uurija, ajakirjanik ja kirjanik. Ta on organiseerinud teadusekspeditsioone Okunjovo energeetilise fenomeni uurimiseks ja tema raamat «Okunjovo saladus» on pühendatud kunagi Lääne-Siberi territooriumil eksisteerinud tsivilisatsioonile, mis hukkus globaalse kataklüsmi tagajärjel. Okunjovo Omski oblasti põhjaosas, kus pika aja vältel on toimunud ebaharilikud anomaalsed nähtused, kätkeb endas tõenäoliselt üht maailma suurimat saladust.

Raamatus, mis on tekitanud vastakaid arvamusi ja tuliseid vaidlusi nii vene teadlaste kui tavalugejate seas, võetakse luubi alla mitmete XX sajandi maailmalõpukuulutajate nägemused, analüüsitakse neid ja arutatakse järjekordse katastroofi võimalikkuse üle. Edgar Cayce'i, XX sajandi ühe suurima ennustaja sõnul saab just Lääne-Siber lähimas tulevikus inimkonna uueks Noa laevaks.