Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Vello Tarmisto - STALINLIKU AJASTU SUUREHITUSED - ERK 1953

Vello Tarmisto - STALINLIKU AJASTU SUUREHITUSED - ERK 1953

Vello Tarmisto - Stalinliku ajastu suurehitused - ERK 1953

Rohkem infot


17,50 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Vello Tarmisto
Pealkiri: Stalinliku ajastu suurehitused
Kirjastus: Eesti Riiklik Kirjastus
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: -
Väljaandmise aeg: 1953
Formaat: ca 16x23 cm, 256 lk., ümbrispaberiga kõva köide
Kaal: ca 420 g
Seisukord: ümbrispaberil on pisemaid rebendeid, muidu heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Teine, täiendatud väljaanne.

Käesolev raamat annab ülevaate kõigist NSV Liidus rajatavaist ja juba rajatud kommunismi suurehitistest. Võrreldes eelmise väljaandega on raamat põhjalikult ümber töötatud, kusjuures täiesti uue osana on kirjutatud peatükk kunstlike sisesveeteede rajamisest NSV Liidus. Peaaegu uuel kujul ja palju täielikumalt kui varem on raamatus esitatud peatükid, mis käsitlevad nõukogude eesrindliku teaduse ja tehnika osa suurehitustel, kommunismiehituste rahvamajanduslikku tähtsust jm. Samuti on raamatut täiendatud rea uute skeemide ja illustratsioonidega.

Suurt abi osutasid raamatu ümbertöötamisel need andmed, materjalid ja tähelepanekud, mida autor kogus 1952. a suvel pikemaajalisel reisil mööda Volgat, ning lugejate märkused ja ettepanekud raamatu esimese väljaande kohta.

Raamatu koostaja on käesoleva väljaande kirjutamisel püüdnud anda lugejale süstematiseeritud, võimalikult kõikehaarava ning vajalikku faktilist materjali sisaldava raamatu kommunismi suurehituste kohta, mis mõningal määral oleks suuteline täitma isegi käsiraamatu osa. Raamatu eesmärgiks on olla abiks igale nõukogude eesti lugejale, eelkõige aga lektorile, propagandistile, agitaatorile, kes tahab lähemalt tutvuda kommunismi suurehitustega, nende hiiglaslike töödega, mis aitavad luua materiaal-tehnilist baasi kommunismi ülesehitamiseks Nõukogudemaal.

Illustreeritud rohke fotomaterjaliga.