Otsi

Kategooriad

Marika Kaasik (koostaja) - PRILLITOOSI NIPIRAAMAT - Cum Laude 2012

Marika Kaasik (koostaja) - PRILLITOOSI NIPIRAAMAT - Cum Laude 2012

Marika Kaasik (koostaja) - Prillitoosi nipiraamat - Cum Laude 2012

Rohkem infot


4,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Marika Kaasik (koostaja)
Pealkiri: Prillitoosi nipiraamat
Kirjastus: Cum Laude
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Piia Maiste
Väljaandmise aeg: 2012
Formaat: ca 17x25 cm, 120 lk., kõva köide
Kaal: ca 4000 g
Seisukord: tagumisel kaanel on servas paar täket (ilmselt on mõni koduloom hammaste teravust proovinud), muidu heas seisus kasutatud raamat

Märkused: "Vahel ma mõtlen, mismoodi küll said perenaised vanasti hakkama, kui polnud abiks Mr Propperit, Fairyt, Clinti, Ciffi, Ace'i ega kõike seda keemiat, mida meile täna reklaamitakse ja poelettidelt ohtralt pakutakse… Aga hakkama nad said ja kindlasti mitte halvemini kui meie. Neil oli tarkust olla loodusega sõber, kasutada seda, mis loodus pakkus. Just nii tekkisidki majapidamises looduslikud abivahendid.

«Prillitoosi» saadet tehes oleme kokku puutunud toredate eesti inimestega, kel paljud need tarkused veel meeles ja igapäevases toimetamises kasutuselgi. Palusime neil oma teadmisi jagada ka «Prillitoosi» vaatajatega. Häid nippe ja nõuandeid saadeti meile väga palju. Oleks lausa patt need ainult oma teada jätta või lihtsalt unustada. Nii mõtlesimegi panna need tarkused kõik ühte raamatusse kirja. Eks ikka selleks, et olla targemad, saada lihtsamini hakkama ja olla ka loodusele lähemal. Ma ei ütle, et peaksime minema tagasi päris vanasse aega, aga ehk on selle raamatu nippide abil meie majapidamine pisutki loodussõbralikum ja ka meie töö kergem. Täname kõiki, kes meiega enda ja oma vanaemade tarkust ja kogemusi jagasid ning meile kirjutasid Teieta poleks neid nippe ka siin raamatus kirjas... "
Reet Linna