Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Ivo Rull - MEEDIAMÄNGUD - Äripäeva raamat, Äripäev 2008

Ivo Rull - MEEDIAMÄNGUD - Äripäeva raamat, Äripäev 2008

Ivo Rull - Meediamängud - Äripäeva raamat, Äripäev 2008

Rohkem infot


7,50 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Ivo Rull
Pealkiri: Meediamängud
Kirjastus: Äripäev
Sari: Äripäeva raamat
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Siiri Timmerman
Väljaandmise aeg: 2008
Formaat: ca 15x21 cm, 152 lk., pehme köide
Kaal: ca 220 g
Seisukord: heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Raamatut "Meediamängud" on huvitav lugeda kõigil, kes end Eesti elus toimuvaga ajakirjanduse läbi kursis hoiavad ning kasulik lugeda neil, kelle töö nõuab meediaga suhtlemist.

Raamatu autor Ivo Rull on Eesti suhtekorraldajate hulgas üks kogenumaid. Tema suur kogemustepagas annab raamatule praktilise väärtuse läbi selle õpetliku osa ning vürtsitab teost samal ajal mõnusalt humoorikate näidetega elust enesest.

Kes meist ei mäletaks aastatetagust skandaali Vilja Savisaar versus Enno Tammer rongaema-teemal, K-kohukese skandaalset sünnilugu või Mart Laari raputanud skandaali seoses Savisaare pildi tulistamise looga.. Need ja paljud teised sarnaselt meedias kirgi kütnud lood on selle raamatu esimeses osas läbinud põhjaliku autoripoolse analüüsi ning saanud mõnusalt moraliseeriva hinnangu.

Raamatu teise osa moodustavad esseistlikud tähelepanekud meediast - autor loodab, et lugejale jätkub sealt nii äratundmisrõõmu kui ka ainet edasi mõtiskleda. Kolmandas osas esitab Ivo Rull oma aastatega kogunenud tähelepanekud eesti meedia ja suhtekorralduse vahekordadest. Raamatu viimasesse ossa on ta koondanud n-ö kogemuslikud õppetekstid neile, kes soovivad suhtekorraldajana Eestis praktiseerida.

Meediamängud on autori praktilistest kogemustest lähtuv, hästi loetav ja piisavalt õpetlik raamat. Mõnusalt humoorikas alatoon teeb teose lugemise eriti nauditavaks ja on tunda, et kirjutab praktik, kelle kogemused lubavad tal teha ka veidi moraliseerivaid järeldusi ning kelle õpetussõnu tasub meeles pidada. Vaatamata sellele, täna on kõik hästi ja rahulik, võite juba homme leida end ootamatult kaamerate ja mikrofonide eest ning ajakirjanikud on teist niikuinii vaid telefonikõne kaugusel. Selleks tasub valmis olla.