Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Michel Faber - NAHA ALL - Sinine Apelsin, Hotger 2002

Michel Faber - NAHA ALL - Sinine Apelsin, Hotger 2002

Michel Faber - Naha all - Sinine Apelsin, Hotger 2002

Rohkem infot


14,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Michel Faber
Pealkiri: Naha all
Kirjastus: Hotger
Sari: Sinine Apelsin
Tõlkija: Märt Milter
Kujundaja, illustraator: Valdek Alber
Väljaandmise aeg: 2002
Formaat: ca 14x21 cm, 228 lk., pehme köide
Kaal: ca 290 g
Seisukord: heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Isserley on juba esmapilgul tavatu naisolevus, tema välimus lubab aimata mõnd tõsist selgrooprobleemi, samal ajal kui ta oma rinnapartiiga meeste pilke köidab. Ka Isserley töö on eriline - nimelt võtab ta oma auto peale lihaselisi meeshääletajaid, kellest peale uimastamist töödeldakse kohalikus farmis liha, mis on delikatessiks «inimsoole» tema maailmas.

Hääletajate hulka satub nii jämedaid treilerimehi, rändavaid üliõpilasi, kõrilõikajaid kui ka filosoofe. Isserley vestlus nendega kestab vaid loetud minutid, niikaua kui ta suudab taluda valu oma moonutatud kehas ja murtud hinges. Siis nipsab ta icpathua-lülitit ja mürk kandub ohvrite kerre. Edasine on juba teiste töö...

Raamatu autor loob küllaltki ehmatava maailma, mille muudab kordumatuks üle peategelaste ja sündmustiku kõrguv inimlik kaastunne.

Sisemuses, naha all, oleme kõik ühesugused, väidab Faber.

Liialdamata paigutub Michel Faber ande jõulisuse poolest ühte ritta selliste meestega nagu Anthony Burgess, Ian Banks, Bret Easton Ellis, Irvine Welsh ja Ian McEwan. Faberi loodud maailm on tundeid äratav õuduse ja ilu sümbioos, mida saadavad haruldased pildid Šoti irreaalsest mägimaastikust.

Ta on sündinud 1960. aastal Hollandis, üles kasvanud Austraalia linnades ja elab viimasel ajal ühes kõrvalises maamajakeses Šotimaal. Ta on töötanud põetajana, pakendajana, puhastustöölisena ning katsejänesena meditsiinilistes uuringutes. Ta on saanud mitmeid preemiaid ja tema esimene romaan «Naha all» valiti 2000. aastal brittide tunnustatuima auhinna The Whitbread Award nominentide hulka parima romaanidebütandi kategoorias.